fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-07-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Рівне

Рівненщина готова, а ти?

Плануєш провести літо з користю? Прагнеш продуктивного відпочинку, завести нові знайомства й отримати позитивні враження? Візьми участь із 4 по 7 липня 2018р. у Рівненському обласному етапі ХХ ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка-2018» на тему: «Як досягти прогресу та миру на Рівненщині». Не забудь зареєструватися!

Чекаємо на тебе в оздоровчому таборі «Веселка» (с. Опарипси, Радивилівський р-н), де протягом 3-х діб проходитиме головне дійство літа – регіональний етап мульти-фестивалю «Студентська республіка». Як туди потрапити та стати переможцем/ницею – читайте детально в прес-анонсі.

Щоб отримати високе звання — Студентського/ї мера/ки та депутатів/ок Студмагістрату треба за нього поборотися. І у тебе є цей шанс. Налаштуйся на дуже відповідальну і напружену ОДГ на тему: «Як досягти прогресу та миру на Рівненщині», протягом якої ти зможеш балотуватися.

Нагородження переможців

Коротше, можливості бити байдики не буде! Адже запланові суб-фести, де можна взяти участь чи просто стати активним вболівальником/цею: конкурс краси особистості «Перша Леді», Містер Студреспубліки, інтелектуально-психологічна гра «Студентська Мафія», «Квест-фестиваль», Інтелектуальні ігри, Кубок КВН, «Дебати». А ще для тебе і твоїх френдів/ок спортивні ігри, політичні та психологічні тренінги, битва фарбами Холі та драйвова концертна програма (музичні, танцювальні й інші різноманітні видовищні номери).

Також будемо розігрувати подаруночки!

Що від тебе потрібно? Пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію та прийти налаштованим на змістовні й цікаві події:

Детальна інформація — у регіональної координаторки Рівненської Студреспубліки-2018 Лусіне Арутюнян, 098 600 94 04.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Рівненської Студреспубліки