fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-02-2020 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Прагнемо від молодого Президента взаємності!

14 лютого 2020р. під будівлею Офісу Президента України до Дня св. Валентина у Києві, як і по всій Україні — у центрах міст і у вишах, відбулася республіканська акція «Стіна кохання», під час якої активіст(к)и повторно (адже на перше звернення реакції немає) передали колективне звернення Президенту України від десятків всеукраїнських молодіжних і дитячих громадських організацій, а також символічну книжку-подарунок.

Як пройшла головна «Стіна кохання» на Банковій (і чому саме там вона цього разу була розташована), а також «стіни» у київських вишах у матеріалі нижче.

Найбільше в Україні об’єднання всеукраїнських молодіжних і дитячих громадських організацій «Український молодіжний форум», Студреспубліка й інші організації щиро прагнуть від молодого Президента взаємності! Хоча б у день всіх закоханих. Бо за нього проголосувала переважна більшість молоді.

У колективному зверненні лідер(к)и інститутів громадянського суспільства просять навести ЛАД у державній молодіжній політиці, припинити жахливий ДЕРИБАН, пропаганду ненависті, звільнити з молодіжного міністерства всіх, хто довів державну молодіжну політику до краху і своїми діями та бездіяльністю сприяє масовій еміграції молоді, яка вже перетворилася на евакуацію. Невеличкий, але символічний ПОДАРУНОК — книгу великого українського інтелектуала, екс-учасника Партнерської ради Студреспубліки Богдана Гаврилишина «Залишаюсь українцем», також передали Президенту.

 

Прибувши на місце проведення, ми побачили, що… чомусь раптом під будинком Офісу Президента зібралися для своєї акції й представники/ці однієї з радикально-правих політичних партій. Чому раптом? Бо за нашими джерелами, вони проінформували місцеву владу про проведення своєї акції лише в обід 14 лютого (а ми проінформували київську владу ще вночі).

Але ми ж за добро і позитив, тим більше у такий яскравий день, як свято закоханих, тож не образилися і спокійненько провели акцію і вітали перехожих зі святом.

Нам сказали, що Зеленський на момент 15:00, коли розпочалася акція, перебуває в Німеччині, тому до нас вийшов представник Офісу Президента, якому активіст(к)и передали колективне звернення та книгу-подарунок із закликом припинити знущання з молодіжної політики та громадянського суспільства.  


 

 

 

Нагадаємо, що незмінно, з 1998р., Студреспубліка проводить по всій Україні яскраву акцію «Стіна кохання». 14 лютого 2020р. на центральних площах міст, а також у багатьох вишах країни республіканці розмістили виготовлені власноруч нашими волонтер(к)ами «Стіни кохання», де кожен мав можливість залишити привітання коханим, друзям і подругам, своєму місту, Україні та всьому Всесвіту. Поруч із «Стіною кохання» республіканці дарували святкові «валентинки».

Також у цей день «Стіна кохання» подарувала приємні емоції у вишах Києва, зокрема студентам і викладач(к)ам Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського, Національного авіаційного університету, Київському університету ім. Бориса Грінченка.


Акція «Стіна кохання» — це ще один крок до реального, а не імітативного, як то робить влада, загальнонаціонального діалогу та пошуку взаєморозуміння, до щирого миру. А з приводу ганьби і катастрофи у молодіжній політиці — то чекаємо реакції наймолодшого Президента в нашій історії.

Любов – мир – прогрес
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської Студреспубліки