fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-02-2020 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«Стіна кохання» — маленький, але простий крок до єдності й прогресу

«Любов — довготерпелива, любов — лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається; не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить. Любов ніколи не переминає…»

Послання св. апостола Павла до корінтян 13, 4-7

Щоб модернізувати Україну, потрібно солідарно, з любов’ю і повагою один до одного працювати й рухатися до прогресу. Студреспубліка запрошує всіх на День св. Валентина долучитися до акції «Стіна кохання». По всій Україні на спеціальних «стінах» можна в оригінальний спосіб залишити побажання тим, кого любите, сфоткатися поряд й отримати в подарунок крутезну республіканську «валентинку», яку потім подарувати коханому або коханій. Чекаємо на вас!

День святого Валентина — одне з найпопулярніших серед молоді свят. Чудова нагода розфарбувати буденність, одягнути її в яскраві кольори кохання. Розшукуйте «Стіни кохання» у своєму місті! Які сюрпризи підготували для вас республіканці й де саме можна отримати оригінальну «валентинку» — в пресанонсі всеукраїнської акції.

Незмінно, з 1998р., Студреспубліка проводить по всій Україні яскраву акцію «Стіна кохання». 14 лютого 2020р. на центральних площах міст, а також у найбільших вишах країни республіканці розмістять виготовлені власноруч нашими волонтер(к)ами «Стіни кохання», де кожен матиме можливість залишити привітання коханим, друзям і подругам, своєму місту, Україні та всьому Всесвіту. Поруч зі «Стіною кохання» республіканці даруватимуть святкові «валентинки», які можна презентувати найважливішим людям у вашому житті й усім тим, із ким хочеться поділитися частинкою свого серця.

«Стіну кохання» можна знайти у вишах, зокрема, Києва, Полтави, Сум, Тернополя, Чернівців, Херсона, Ірпеня, Маріуполя, Сєвєродонецька. А також на центральних площах Києва, Миколаєва, Сум, Ужгорода, Херсона, Маріуполя, Сєвєродонецька тощо. Звертайтеся до республіканців, щоб дізнатися точні локації.

Модернізувати Україну можна лише спільним, осмисленим і креативним рухом до ПРОГРЕСУ. Підштовхнемо його позитивною, доброю справою, яка зарядить любов’ю, радістю, щастям і посмішками тисячі українців й українок. Цими почуттями дуже легко поділитися: зробіть прикольні фотки на тлі «стіни» з республіканськими «валентинками» і завантажте їх у соцмережі з хештегами #Стінакохання і #Студреспубліка.

Якщо хочете поділитися любов’ю і приємними емоціями – чекаємо всіх на нашій акції «Стіна кохання». Це ще один крок до реального, а не імітативного, як то робить влада, загальнонаціонального діалогу та пошуку взаєморозуміння, до щирого миру. Тут потрібна саме та ЛЮБОВ, яка «не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою», як говорив св. апостол Павло.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки