fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-02-2019 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

One Ukraine – One Love

Дарувати один одному любов – глибинна людська риса, цінність якої ще важливіша у теперішні драматичні часи. Акція «Стіна кохання» — це свято, яке кожен рік до Дня св. Валентина дарує українцям Студреспубліка.

14 лютого 2019р. по всій країні пройшла традиційна акція «Стіна кохання», історія якої розпочинається аж у 1998р. Республіканці у вишах і на центральних площах міст запрошували громадян залишати освідчення в коханні на імпровізованій «стіні» й дарували яскраві «валентинки». Польові замальовки з Вінниччини, Донеччини, Полтавщини, Черкащини – далі.

У всіх учасників/ць акції на Європейській площі Вінниці була унікальна можливість отримати дуже оригінальну республіканську «валентинку», а також написати побажання на «Стіні кохання». Від зізнання у коханні другій половинці, до слів подяки і любові друзям/подругам і батькам – на «стіні» знайшлося місце кожному щирому та гарному слову. Аналогічні «стіни» були у Вінницькому національному медичному університеті, Вінницькому національному аграрному університеті, Калинівському технологічному коледжі, Козятинському міжрегіональному училищі, школах Вінниці та Вінницького району, у м. Немирові. Ось яким почуттям кохання об’єдналась молодь Вінниччини!

 

 

 

 

 

На Донеччині цього року «Стіна кохання» пройшла у вишах Маріуполя, зокрема Маріупольському державному університеті, Донецькому державному університеті управління і Донецькому національному медичному університеті. «Стіни» розмальовували не тільки студенти, а й викладачі/ки, інший персонал університетів. Не обійшлося і без любовних зізнань із весіллям, які відбувалися у ДК «Молодіжному»! Після весільної процесії молодята так само залишали свої побажання на «стіні».

У Полтаві акція відбулася традиційно в центрі міста й у Полтавській державній аграрній академії. Цього року окрім «валентинок», посмішок і приємних слів полтавська команда Студреспубліки дарувала ще й міцні обійми. Всі учасники/ці були по-своєму особливі, але найбільше нас вразив дідусь, якому ось-ось виповниться 90 років. Кохайте і в 20, і в 90, навесні й у морозну зиму, крізь кордони і життєві обставини! Кохайте і будьте коханими!

 

 

 

 

 

 

 

Черкащани не залишилися осторонь — провели «Стіну кохання» в Черкаському державному технологічному університеті та в Уманському державному педагогічному університеті ім. Павла Тичини. Студенти й викладачі/ки скористалися можливість і на одних і тих самих «стінах» зізнавалися у любові. Учасники/ці акції в УДПУ ім. П.Тичини писали в побажаннях – «Миру», «Перемоги», «Єдності нашому народу». Відчувалося, що попереду вибори, а найбільше, чого хочеться громадянам – це вирішення конфлікту на Сході України та припинення війни.

 

 

 

 

 

Свободу почуттям! Кохаймося, бо ми того варті!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки