fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-02-2019 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«Стіна кохання» — проявимо любов і солідарність по всій Україні!

«Любов — довготерпелива, любов — лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається; не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить. Любов ніколи не переминає…»

Послання св. апостола Павла до корінтян 13, 4-7

Що за життя без любові? А от, коли нас багато, дуже багато і ми – народ, прагнемо бути громадянами, то нам потрібна солідарність. Студреспубліка запрошує всіх на День св. Валентина долучитися до акції «Стіна кохання». По всій Україні на спеціальних «стінах» можна написати побажання тим, кого любите, сфоткатися поряд й отримати в подарунок яскраву республіканську «валентинку». Чекаємо на Вас!

День святого Валентина – одне з найпопулярніших серед молоді свят. Це прикольна можливість проявити симпатію, підтримку, дружбу, подарувати посмішку, просто зробити день світлішим. Розшукуйте «Стіни кохання» у своєму місті! Які приємності підготували для вас республіканці й де саме можна отримати оригінальну «валентинку» — в прес-анонсі акції.

Незмінно, з 1998р. Студреспубліка проводить яскраву акцію «Стіна кохання» по всій Україні. 14 лютого 2019р. на центральних площах міст, а також у найбільших вишах країни республіканці розмістять виготовлені власноруч «Стіни кохання», де кожен матиме можливість залишити привітання коханим, друзям і подругам, своєму місту, Україні та всьому Всесвіту. Поруч зі «Стіною кохання» республіканці даруватимуть святкові «валентинки», які можна презентувати найважливішим людям у вашому житті й усім тим, із ким хочеться поділитися частинкою свого серця.

«Стіну кохання» можна знайти у вишах, зокрема, Вінниці, Дніпра, Житомира, Києва, Кропивницького, Миколаєва, Полтави, Черкас, Чернігова, Білої Церкви, Маріуполя, Сєвєродонецька, Умані. А також на центральних площах Кропивницького, Полтави, Тернополя, Харкова, Херсона, Маріуполя тощо. Звертайтеся до республіканців, щоб дізнатися точні локації.

Це – наша спільна дія до єднання. Незважаючи на сотні кілометрів відстані десятки тисяч українців і українок «накриє» позитивною хвилею любові, добра і щастя. Цими відчуттями дуже легко поділитися: зробіть прикольні фотки на фоні «стіни» з республіканськими «валентинками» і завантажте їх у соцмережі з хештегами #Стінакохання і #Студреспубліка.

Якщо хочете поділитися любов’ю і приємними емоціями – чекаємо всіх на нашій акції «Стіна кохання». Це ще один крок до загальнонаціонального діалогу, пошуку взаєморозуміння, до миру. Тут потрібна саме та любов, яку описував св. апостол Павло, яка «не надимається; не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла… усього надіється, все перетерпить».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки