fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-02-2020 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Любов – мир – прогрес

Прогрес і модернізація в країні можливі лише при солідарних, осмислених і креативних кроках в інтересах більшості населення. Відчуття взаємодопомоги, любові, енергія, що ми рухаємося вперед — украй необхідні всім українцям. Акція «Стіна кохання» до Дня св. Валентина від Студреспубліки несе людям позитив по всій країні.

14 лютого 2020р. по всій Україні пройшла традиційна акція «Стіна кохання», історія якої розпочинається ще аж у 1998р. Республіканці у вишах і на центральних площах міст дарували свою любов всім перехожим, ділилися гарним настроєм і крутезними республіканськими «валентинками», люди ж мали нагоду написати все, що бажали, на імпровізованій «Стіні кохання». Як усе проходило, зокрема, на Донеччині, Полтавщині та Чернігівщині — читайте далі.

На Донеччині акція проходила у Маріуполі. Кожен бажаючий зміг залишити своє побажання на спеціальному художньо-оформленому стенді й отримати прикольну «валентинку». Також республіканці прогулялись центральними вулицями міста: радували містян/ок «валентинками» і частинкоєю своєї любові.


 

 

 

 

 

 

 

У Полтаві акція відбулася традиційно в центрі міста, у Полтавській державній аграрній академії та в Полтавському університеті економіки й торгівлі. У вишах «Стіну кохання» прийняли дуже привітно, а один із деканів навіть активно запрошував студентів/ок і викладачів/ок писати свої слова про кохання на стенді. Також республіканці пройшлися по всім кабінетам університету, привітали викладачів/ок та інших працівників/ниць із святом. У центрі міста молоді люди з яскравими «валентинками» і маркерами в руках зустрічали перехожих із проханням написати побажання, єдина умова – на позитиві.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

У Чернігові «Стіна кохання» відбулася у Національному університеті «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г.Шевченка та в Національному університеті «Чернігівська політехніка». Купідони роздавали валентинки, студент(к)и та викладачі/ки писали побажання, привітання своїм коханим, рідним, колегам/колежанкам, місту та всій країні. Ну і, звісно, робили кльові фотки, селфі, якими ділилися в соцмережах. 

Радісно і з дружнім посилом любові й миру пройшла «Стіна кохання» по всій Україні.

Прагнемо від молодого Президента взаємності!

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки