fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-06-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Полтавська Студреспубліка знову у звичному форматі, але з новими доповненнями!

-hb9vF2eeYsУ дивовижному місці – точці, де сходяться Полтавська, Дніпропетровська та Харківська області, на БВ «Оріль» у с. Ряське (Машівський р-н) 25-27 червня проходитиме Полтавська Студреспубліка. Цьогорічна тема: «Позитивні сценарії модернізації Полтави й області: роль громад і молоді».

Прочитавши анонс, ви дізнаєтесь коли, де і в якому форматі буде проходити XVIII за ліком регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка».

Студреспубліка глибоко переконана в тому, що майбутнє України за прогресивною, відповідальною, конструктивною молоддю і потужними громадами, а не за олігархами та популістами.

Проект базуватиметься на позитивному баченні майбутнього і розробці сценарію розвитку. Це не означає, що буде легко, адже більшість людей, на жаль, уявляють невтішними найближчі перспективи для України. Тому стратегічна гра буде у звичному форматі ОДГ із усе глибшим зануренням у тематику. Експертами виступлять провідні місцеві інтелектуали, а також запрошені гості з інших міст. Вільному мисленню і свіжості думок сприятиме чудова природа біля чистої річки Оріль.

Screenshot_2dscn4020IMAG6697 

Крім того, у програмі:

x_a67751b8x_f6a3b166 Screenshot_1cPE9Gc8n_3k

Для участі в Студреспубліці необхідно:

  • репостнути основні анонсні пости про Студреспубліку «ВКонтакті» і на Facebook;
  • встановити фірмову аватару;
  • зробити селфі з відомими полтавцями (перелік додається) з табличкою, яка має текст “#Студреспубліка модернізує Полтавщину“ (максимальна кількість учасників групового селфі – 4 людини, включаючи відомого полтавця; за більшу кількість селфі з різними людьми учасник отримує на старті більшу кількість балів). Далі — викласти селфі в соцмережі;
  • сплатити оргвнесок – 245 грн. (проживання у власному наметі + харчування); 295 грн. (проживання в будиночку + харчування); 360 грн. (проживання в будиночку з покращеними умовами + харчування).

З питань участі у проекті звертатися до Олександра Єжова, заступника голови ПОО ВМГО «Студентська республіка», (099) 794-64-60.

NyzIwQIMzYQYx47D1jgfzkV_JlGL8hBIk

Як проходила Полтавська Студреспубліка-2015
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Полтавської Студреспубліки