fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-07-2017 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернівці

Молодь, інтелект і драйв — запорука успіху

iPhotos-6320Пройшов Чернівецький регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Декілька сотень студентів із 14 різних навчальних закладів згуртувались та об’єднались для участь у найбільшому молодіжному мульти-фестивалі, тема якого: «Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації Буковини». Як завжди, у буковинців було мегапозитивно, а от підсумки гри — оригінальні! [+ відео]

Цілих 4 дні, з 2 по 5 липня 2017р., студенти жили у власній країні — Студреспубліці. Чим цього року дивувала Чернівецька «регіоналка» та хто ж став Студентським мером і депутатами Студентського магістрату, дізнаєтеся далі.

Цього року студентів гостинно зустріла нова база в с. Глибочок «Буковинське орлятко», яка вражає своєю територією. Студенти мали змогу проживати в корпусах, а також у наметах. А сили та бадьорість забезпечила смачна їдальня табору.

19535147_148541859036133_5982570932848295936_niPhotos-1767iPhotos-12510

 

 

 

 

 

Програма передбачала феєричне відкриття з запуском символу цьогорічної Студреспубліки — сотні повітряних кульок 5 різних кольорів. Відкрив Студреспубліку Чернівецький міський голова, друг Студреспубліки Олексій Каспрук, якому було вручено паспорт громадянина Студреспубліки. Офіційну частину продовжив діючий Студентський мер Буковини Андрій Костіль.

iPhotos-279219761205_707151059471494_4336455288509956096_n

 

 

 

 

 

 

 

Під час мульти-фестивалю на учасників чекали політична гра та 15 суб-фестивалів інтелектуального та спортивного характеру, а саме: Конкурс краси особистості «Перша Леді», «Містер Студреспубліки», «Студентська Мафія», Фото-конкурс «Спалах емоцій», «Що?Де?Коли?», Кубок КВН, Глоубел флешмоб, «Нічна туса», спортивне орієнтування, пейнтбол, волейбол, футбол, арчері таг, шведінг, армрестлінг. Кожен зміг не тільки проявити себе в тому, що найбільш до душі, а ще й позмагатись за першість.

iPhotos-1666iPhotos-14610iPhotos-2434

 

 

 

 

 

У загальному підсумку лідерами у мульти-фестивальній частині стала команда Чернівецького національного університету. А в результаті запальної боротьби звання «Першої Леді Буковини» виборола Христина Теплова (студентка Чернівецького індустріального коледжу), «Містером Студреспубліки» було обрано Максима Томчишина (студента Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського торговельно-економічного університету).

iPhotos-2482iPhotos-18111iPhotos-3501

А ще організатори підготували справжній молодіжні веселощі на 3-х розважальних зонах. Перша локація — «Головна сцена», на якій звучала краща музика та грали кращі Dj Чернівців. Друга розважальна зона — «Лаунж-зона», де студенти могли відпочити на пуфах і сидіннях із палет, смакувати літніми коктейлями та смачними стравами від закладу Friends House. Третя локація, як у кращих традиціях американських фільмів, повноцінне Pool Party.

iPhotos-1839iPhotos-3522iPhotos-6918

 

 

 

 

Поки одні розважались, інші змінювали канони. Політична гра точилась навколо нових законів, нової конституції. У результаті вже вранці діючий Студмер втратив свої повноваження, натомість влада перейшла до рук Студмагістрату… шляхом домовленостей від представників команд. Де ж новий мер? А мер — це спікер магістрату, якого було обрано самими ж депутатами. В результаті, вперше в історії Чернівецької Студреспубліки… не відбулось всенародних виборів.

iPhotos-26111iPhotos-1863

 

 

 

 

 

Отже, Студентський мер Буковини-2017/2018 — Микола Амелін, студент Буковинського державного медичного університету. Депутати Студентського магістрату Буковини-2017/2018:

  • Антон Волощук, студент Буковинського державного медичного університету;
  • Богдан Григорчук, студент Чернівецького індустріального коледжу;
  • Катерина Дем’янюк, студентка Чернівецького індустріального коледжу;
  • Тетяна Діхтяренко, студентка Чернівецького медичного коледжу;
  • Наталія Кабанець, студентка Чернівецького національного університету;
  • Віктор Камінський, студент Чернівецького національного університету;
  • Наталія Ластівка, студентка Чернівецького національного університету;
  • Олег Мікулець, студент Чернівецького національного університету;
  • Анастасія Павлюк, студентка Чернівецького національного університету;
  • Ксенія Філяк, студентка Чернівецького національного університету.

Чернівецька делегація готується до «розриву» на фіналі Студреспубліки, що пройде 24–27 серпня на узбережжі моря. До зустрічі!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернівецької Студреспубліки