fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-06-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Чернівці

Вона повертається!

afisha_a3_630 — копияНарешті! З 2 по 5 липня 2017р. відбудеться Чернівецький регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Понад 700 студентів із 14 різних навчальних закладів Чернівців забудуть, що таке сесія та навчання, бо на них чекає дещо нове. Тема цього року: «Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації Буковини».

Цілих 4 доби студенти житимуть у власній країні — Студреспубліці, з діючим Студмером Андрієм Костілем, власною грошовою одиницею та власними правилами. Чим же ще цього року здивує головна студентська подія Буковини?

Молодь гостинно зустрічає нова база «Буковинське орлятко» в с. Глибочок (Сторожинецький р-н), яка вражає своєю територією. Окрім цього на учасників чекатимуть 3 розважальні зони, політична стратегічна гра та 15 суб-фестивалів інтелектуального та спортивного характеру, а саме: «Містер Студреспубліки», конкурс краси особисті «Перша Леді», «Студентська Мафія», «Що? Де? Коли?», спортивні змагання, «Нічна туса», «Кубок КВН», «Фото-конкурс», Флешмоб, Шведінг, Армреслінг. Кожен зможе не тільки знайти себе, а ще й позмагатись за першість.

Драйв, спека та музика — на найбільшій сцені, де відбуватимуться головні дійства Студреспубліки. Програма передбачає феєричне відкриття, де відбудеться перший суб-фестиваль – флешмоб. Студенти протягом 4-х днів матимуть змогу проживати в корпусах, а також у наметах. Сили та бадьорість забезпечить смачна їдальня табору.

Організатори підготували справжній молодіжні веселощі. Перша розважальна зона – «Головна сцена», на якій звучатиме краща музика та гратимуть кращі Dj міста. Друга  локація – «Лаунж зона», на якій студенти зможуть відпочити на пуфах і сидіннях із палет, посмакувати літніми коктейлями та смачними стравами від закладу Friends House. Третя локація, як у кращих традиціях американських фільмів, повноцінне Pool Party.

Звісно, в центрі всього — моделювання студентської квазідержави та нон-стоп дискусії про освіту як ключовий напрямок модернізації Буковини.

Аби взяти участь у головній буковинській події літа необхідно пройти онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки:

Деталі можна уточнити у регіонального координатора Чернівецької Студреспубліки-2017 Андрія Костіля, 099 751 55 16.

Розфарбуй своє літо яскравими фарбами, ми чекаємо на тебе!

Генеральні партнери: магазин Apple техніки «i-Centr» (серед учасників відбудеться розіграш iPhone 5S), заклад східної кухні Panda, заклад для друзів Friends House.
Партнери: Nova Sport, Bufetto, Urban Rooms, «Шузон», Ozzy, «Доцент», Gorgany.com, Starlife Hub, Florentino, Barbershop «Сокира».
Титульний партнер: перша чернівецька кава Bacara.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернівецької Студреспубліки