fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
29-07-2020 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Студентська влада і прогрес — один столичний інтерес!

ХХІІ Київська Студреспубліка відбудеться в Києві 15-16 серпня 2020р. Із нагоди Міжнародного дня молоді найактивніша та найдрайвовіша молодь і локомотиви прогресу, люди довгої доброї волі оберуть студентську владу столиці України. Цьогорічна тема: «Надзусилля для прогресу та справедливості Києва».

Як проходитиме легендарна Київська Студреспубліка, на що чекати протягом 2-х ураганно-насичених днів*, а головне, як можна долучитись — читайте в анонсі.

Не пропустіть найкрутішу, найпрогресивнішу молодіжну подію столичного літа, де ви зможете стати лідером/кою своєї партії, міністром/кою, головою Нацбанку, відкрити підприємство і просто дуже круто провести час під час 20 найцікавіших суб-фестивалів в ритмі нонстоп! А ще — поспілкуватись із провідними експерт(к)ами, інтелектуал(к)ами, філософами/инями. Головне ж, обрати або навіть стати самому/ій Студентським мером/кою або увійти до Студентського магістрату Києва.

Цьогорічна тема Київської Студреспубліки: «Надзусилля для прогресу та справедливості Києва» буквально відображує, втілює атмосферу сьогодення та всі наші зусилля по роботі над стратегією модернізації Києва, що у непростих навколишніх обставинах, соціально-економічній, епідеміологічній кризі просто зобов’язує всіх нас докласти максимум зусиль, щоб розвіяти морок і пітьму, дати Києву справжню, потужну модернізаційну стратегію змін, яка виведе його до топ-10 міст Європи!

А тому, саме в ці дні на Київській Студреспубліці ми, найбільш двіжова і небайдужа молодь, студентство Києва, працюватимемо над візією майбутнього, фантазуватимемо над містом і країною нашої мрії, втіленням передових технологій та індустрій майбутнього, щоби разом із філософами/инями та футурологами/инями, іншими інтелектуал(к)ами, депутат(к)ами, талановитими управлін(и)цями створити найкращу стратегію розвитку Києва!

ХХІІ Київська Студреспубліка це потужний мульти-фестиваль, в центрі якого стратегічна (оргдіяльнісна) гра у життя окремого студентського міста-«держави». Зі своїми кордонами, валютою, законами, паспортами, департаментами, виборами тощо, де учасники/ці на цей короткий час перетворюються зі звичайних студентів/ок у «зірок», мерів/ок, найефективніших державних управлінців/ок тощо. У квазідержаві оголошуються вибори, створюється ЦВК, формуються «політичні партії», проводиться повноцінна виборча кампанія з її кульмінацією голосуванням. Окремо зможете спробувати себе у ролі акули-журналіста/ки, провести власне журналістське розслідування про закулісну боротьбу та викласти результати досліджень на ТБ.

Паралельно молоді активіст(к)и, лідер(к)и безперервно дискутують, натхненно працюють над питаннями прогресу, модернізації та майбутнього у такому унікальному форматі, що по завершенні напрацьовуються проєкти, які готові до втілення «під ключ».

А щоб підзарядитись і круто відпочити, на вас чекає динамічна мульти-фестивальна частина, під час якої відбудуться більше 20 яскравих суб-фестивалів вдень і вночі: різноманітні спортивні турніри, конкурсу краси особистості «Перша Леді», «Містер Студреспубліки», «Квест-фестиваль», «Студентська Мафія», Фото-конкурс «Спалах емоцій», «Нічна туса», Інтелектуальні ігри, Music Live Awards, Кубок КВН, Дебати, поетичні, художні та дизайнерські конкурси.

На Київській Студреспубліці, наголошуємо, ви також зможете взяти участь у факультативах (лекціях, майстеркласах тощо), які проводитимуть відомі інтелектуал(к)и.

Кульмінаційною частиною події є обрання Студентського/ї мера/ки та 10 депутатів/ок Студентського магістрату Києва. Це виборні посади, куди обираються бест оф зе бест та які мають здібності й можливість представляти інтереси студентства столиці протягом року, працювати над розвитком столиці, втілювати інноваційні ідеї. Для переможців/ниць також проводитимуться стажування, в т.ч. в органах влади, вони залучатимуться до різних проєктів, напрацьовуватимуть управлінський досвід, знайомитимуться з провідними експерт(к)ами з розвитку міста.

А далі столичні республіканці відстоюватимуть честь столиці до Дня Незалежності України, 22-25 серпня, на узбережжі моря, під час кульмінації року фіналу Студреспубліки-2020.

Найбільш розумні, творчі та сміливі молоді киян(к)и активно проходять онлайн-реєстрацію на Київську Студреспубліку чекаємо і на ваше зголошення:

Тож, запалюймо естафету прогресивних зрушень разом, ставайте геро(їн)ями сьогодення Києва, творіть історію та доведіть, що молодь справжній драйвер майбутнього!

Детальна інформація у голови оргкомітету Київської Студреспубліки-2020 Артема Ніколенка, 095 258 28 95.

Партнери: Департамент молоді та спорту при виконавчому органі Київської міської ради (КМДА), Департамент суспільних комунікацій КМДА, ППОС НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського, ППОСА ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана», Студентська Ліга Сміху Києва, КМАЕЦМ, УМАКО «Сузір’я», Вареники-Крученики records, НСПУ, NAU HUB, ЧГК в Києві, Африканська рада в Україні, ВГМО «Зелена молодь України», Контркультурне об’єднання «Бунтівник».

Інформаційні партнери: KPI TV; Інформаційно-аналітичний молодіжний журнал «Стіна»; Telegram-канали: «Можливості», «Веские поводы бросить универ», «Активна молодь Києва», Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо.

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Правила участі
Умови участі
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської Студреспубліки