fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
25-06-2019 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Столиця на хвилі прогресу – модернізуйся з нами!

6-7 липня 2019р. у Києві пройде ХХІ Київська Студреспубліка. Цьогоріч, як і більше 20 років поспіль, у Києві двіжуватиме Студреспубліка, де окрім драйвового відпочинку учасники/ці працюватимуть над темою: «Суб’єкт модернізації Києва — відповідальність Покоління». А в кульмінації продуктивної роботи обиратимуть Студентського/у мера/ку та депутатів/ок Студентського магістрату. Долучайтеся, аби побачити все на власні очі та взяти активну участь!

Детально про те, що відбуватиметься під час Київської Студреспубліки-2019 і як можна до неї долучитись, а головне, що потрібно зробити, аби бути обраним/ою — читайте нижче.

Тема цього року відображає наш багаж напрацювань за більше ніж 20 років щоденної невтомної роботи і шаленої волі до змін: «Суб’єкт модернізації Києва — відповідальність Покоління». І це вже не шанс — це наше призначення і відповідальність!    

Київська Студреспубліка проходитиме в 2 паралельні процеси: для передусім активних і розумних — оргдіяльнісна гра, під час якої учасники/ці працюватимуть над інтелектуальними питаннями; а для передусім творчих і веселих — мульти-фестивальна частина, де практично нон-стоп тримати в тонусі учасників/ць будуть яскраві суб-фестивалі й змістовні факультативи. Центральною подією всієї Київської Студреспубліки стане обрання Студентського мера/ки і депутатів/ок Студентського магістрату столиці.

У рамках мульти-фестивалю крутезні активності, що відбуватимуться вдень і вночі: «Студентська Мафія», Фото-конкурс, Битва діджеїв («Нічна туса»), «Денна туса», «Республікада» (Турніри з пляжного футболу та волейболу, турнір із регбі) й багато іншого. А музичний суб-фест ‘Music Live Awards‘ готує нових «зірок» сцени — беріть участь і підтримуйте! На Київській Студреспубліці ви зможете подискутувати на факультативах у найкращих інтелектуалів/ок столиці та побувати на майстер-класі з ракетомоделювання, а ще — на різних воркшопах.


Протягом 2-х насичених днів ви без перебільшення зможете поєднати все: інтелектуальну роботу, розважальну тусовку та цікаві знайомства з купою дівчат і хлопців, а також насолодитесь справжнім відпочинком на природі, на березі Дніпра.

Найбільш розумні, творчі та сміливі молоді киян(к)и активно проходять онлайн-реєстрацію на Київську Студреспубліку – чекаємо і на вашу заявку.

Зустрічаємося 6-7 липня в ур. Десенка-Чорторий, берег річки, навпроти ТРЦ Sky Mall (пр-т генерала Ватутіна (Романа Шухевича) 2 «т»).

Детальна інформація — в голови оргкомітету Київської Студреспубліки Артема Ніколенка, 095 258 28 95.

Співорганізатори: УМАКО «Сузір’я»
Партнери: Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міськради (КМДА), ППОС НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського, Африканська рада в Україні, «Екодія».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської Студреспубліки