fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-07-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Кіровоград

Хто не був на Студреспубліці, той не був студентом

Під таким гаслом уже 20-й рік поспіль відкриваються нові лідер(к)и, знову і знову загоряються очі у хлопців і дівчат, які відвідують Студреспубліку. Вони не просиджують штани під під’їздами і не поповнюють бюджет комп’ютерних залів, вони знають, як змістовно провести літо. Так сталося і цього року, коли пройшов Кіровоградський етап ХХ ювілейної Студреспубліки-2018 і запалив емоціями весь регіон.

Цілий рік кіровоградці з нетерпінням чекали на цю подію і зібралися заради вирішення головних проблем області: «Як досягнути прогресу та миру на Кіровоградщині». Дощ і багато інших факторів не стали на шляху провідної молоді Кіровоградщини. Як справжні бійці, 6-8 липня 2018р. на БВ «Динамо» в с. Обознівка 50 відчайдушних хлопців і дівчат зібрались заради участі у ювілейній Студреспубліці. Отже, про все що було цьогоріч — детальніше.

2018р. до організації та проведення долучились визначні студреспубліканці за всі часи проведення цього масштабного дійства, відомі сьогодні громадські діячі/ки та визначні люди області, які зіграли важливу роль в формуванні студреспубліканської спільноти Кіровоградщини. Цього року молодь Кропивницького й області працювала над вирішенням стратегічного важливого питання для всього регіону, а саме «Як досягти прогресу та миру на Кіровоградщині».

 

 

 

 

 

Кіровоградські республіканці найголовніший виклик майбутнього вбачають у незалежності Україні насамперед від транснаціональних корпорацій, адже саме вони заробляють на українському економічному потенціалі. Кіровоградська Студреспубліка розробила цілий план дій для досягнення миру та прогресу. Було сформовано 2 потужні команди: від найбільшого вишу області – Центральноукраїнського національного технічного університету та від молодих ентузіастів із Кіровоградського кооперативного коледжу економіки і права ім. М.П.Сая.

 

 

Представники/ці вишів обласного центру формували країну в країні, зі своїм урядом, валютою, державним устроєм і розважались. Окрім публічних дискусій, факультативів і майстер-класів було проведено декілька суб-фестивалів, а саме: інтелектуально-психологічну гру «Студентська Мафія»; «Нічну тусу»; «Денну тусу»; Фото-конкурс «Спалах емоцій».

Головну перемогу і звання Студентського мера Кіровоградщини-2018/2019 здобув студент Центральноукраїнського національного технічного університету Олександр Озеряний.

Новий склад Студентського магістрату Кіровоградської обл.: 

  • Катерина Базанова — студентка Кіровоградського кооперативного коледжу економіки і права ім. М.П.Сая;
  • Софія Будмістрова – студентка Центральноукраїнського національного технічного університету;
  • Костянтин Будько – студент Центральноукраїнського національного технічного університету;
  • Олександр Діденко – студент Центральноукраїнського національного технічного університету;
  • Костянтин Донцов – студент Центральноукраїнського національного технічного університету;
  • Микита Коряк – студент Центральноукраїнського національного технічного університету;
  • Михайло Лобов – студент Центральноукраїнського національного технічного університету;
  • Катерина Маркіна – студентка Кіровоградського кооперативного коледжу економіки і права ім. М.П.Сая;
  • Богдан Подхлебний — студент Центральноукраїнського національного технічного університету;
  • Богдан Смірнов – студент Центральноукраїнського національного технічного університету.

Тепер нова команда Студмагістрату разом зі Студентським мером має провести своє літо не на пляжах, а в активній підготовці до фіналу, який пройде 24-27 серпня, до речі, на узбережжі Чорного моря, аби команда Кіровоградщини на фіналі XX ювілейної Студреспубліки представила свій регіон достойно. Успіху, нових сил і наснаги!


Кіровоградська Студреспубліка-2018 проходила за підтримки Кіровоградської облдержадміністрації, управління освіти, науки, молоді та спорту ОДА.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Кіровоградської Студреспубліки