fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-06-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Кіровоград

20 років ми на хвилі

Хтось уже поїхав до батьків у село та жаліється на тяжку долю, є й такі, що сумують у своїх багатоповерхівках, сидячи у соцмережах та мріючи про «світле майбутнє», а хтось узагалі даремно втрачає свій час… але зараз не про них. Бо 6-8 липня 2018р. на Кіровоградщині проходитиме регіональний етап ХХ ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка-2018». Запрошуємо всіх! Реєструйтеся онлайн на сайті Студреспубліки!

Останні хрестики у календарі закреслені, сесія позаду, в очах палає вогонь, душа бажає свята. Ми на хвилі! Зробимо це літо разом. Вибухова феєрія запального драйву й інтелектуального прориву, як ніколи, запалає в с. Обознівка, Кіровоградського р-ну на БВ «Динамо», де пройде Кіровоградська Студреспубліка. Отже, про все що буде цьогоріч — детальніше.

Ми не збираємося сумувати та чекати, аби хтось змінив наше майбутнє. Вже вкотре найактивніша молодь Кіровоградщини зустрічається та ініціює свої вирішення головних проблем. Цьогоріч молоді лідери розроблять власні проекти на тему: «Як досягнути прогресу та миру на Кіровоградщині».

Що чекати від цього року не знає ніхто. Навіть «ветерани» Студреспубліки очікують свою другу «першу» «Студентську республіку». Вони звертаються до молоді Кропивницького й області і закликають брати активну участь і перемагати. А ці «перці» знають, як ніхто, на що здатна Студреспубліка Кіровоградщини!

Близько 150 студентів/ок Кіровоградщини зведуть наметове містечко. Представники всіх вишів будуть розважатись і формувати країну в країні, зі своїм урядом, валютою та державним устроєм. Формувати політичні партії та визначати лідерів/ок, які спробують свої сили в прагненні зайняти головну молодіжну посаду, звання – Студенського/ї мера/ки Кіровоградщини чи ввійти до складу Студентського магістрату.

Регіональний етап окрім публічних дискусій, факультативів і майстер-класів, передбачає проведення ряду суб-фестивалів, а саме: конкурсу краси особистості «Перша Леді», інтелектуально-психологічної гри «Студентська Мафія», «Нічної туси»«Денної туси», Фото-конкурсу «Спалах емоцій».

Щоб долучитися до нас, «старих» і «нових» республіканців не забудьте пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію.

Детальна інформація — у регіонального координатора Кіровоградської Студреспубліки-2018 Романа Череватенка, 050 745 50 40.

Кіровоградська  Студреспубліка проходить за підтримки Кіровоградської облдержадміністрації, управління молоді та спорту Міськради м. Кропивницький.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Кіровоградської Студреспубліки