fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
21-06-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Кіровоград

Кіровоградська Студреспубліка знову в строю

Студреспубліка глибоко переконана в тому, що майбутнє України за прогресивною, відповідальною, конструктивною молоддю і потужними громадами. 24-26 червня 2016р. Кіровоградська Студреспубліка проходитиме у с. Клинці, Кіровоградського району. Цьогорічна тема: «Позитивні сценарії модернізації Кіровограда й області: роль громад і молоді».

Подія базуватиметься Афіша Кіровоградської Студреспубліки.на позитивному баченні майбутнього і розробці сценарію розвитку. Стратегічна гра буде у форматі ОДГ із усе глибшим зануренням у тематику. Також на вас очікують неймовірно активні та запальні суб-фестивалі. Всі деталі про мульти-фестиваль на Кіровоградщині читайте нижче.

Зустрічайте! У програмі Кіровоградської Студреспубліки: оргдіяльнісна гра на тему: «Позитивні сценарії модернізації Кіровограда й області: роль громад і молоді», вибори Студмера та депутатів Студентського магістрату.

А також: конкурс краси особистості «Перша Леді»; спортивно-журналістський проект «Республікада»; «Квест»; «Мафія»; «Денна туса»; «Нічна туса»; Інтелектуальні ігри; КВН; Фото-конкурс; семінари та тренінги (політологія, громадянські ініціативи, психологія); флешмоб; караоке; турнір із рибної ловлі на кубок Студреспубліки; турнір із настільного тенісу на кубок Студреспубліки.

Для участі в Студреспубліці необхідно пройти онлайн-реєстрацію:

animation1463771257
Також кожен учасник повинен сплатити оргвнесок – 170 грн. (проїзд до місця проведення Студреспубліки, харчування, всі розваги); репостнути основні анонсні пости про Студреспубліку «ВКонтакті» і на Facebook.

З питань участі у проекті звертатися до лідера Студреспубліки в Кіровограді Віталія Слюсаренка, 066 19 29 904.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Аліна Юрченко