fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-07-2017 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Харків

Харківська Студреспубліка незабаром

photo139875356_373837313Запрошуємо всю активну молодь Харкова й області взяти участь у регіональному етапі Студреспубліки, що проводитиметься 29-30 липня 2017р. у Фельдман Екопарк. Тема події: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації Харківщини». Реєструйся, щоб узяти участь у легендарній тусі, де перетинаються дружба, змістовне дозвілля, майбутнє та розвиток.

Розміщення учасників буде проводитись у імпровізованому наметовому містечку Open Air Studrespublika Camp, де ти можеш знайти нових друзів, однодумців, а головне, зустріти цікавих людей, яким болить майбутнє рідного регіону і спільно з якими ти зможеш попрацювати над розвитком Харківщини. Подробиці — далі.

Харків називають містом студентів, тому ми, організатори, покладаємо великі надії на студентів Харкова та області. Майбутнє Харківського регіону за вами. Тож, годі дивитися мемасіки, гайда з нами, тут пізнавально, змістовно та ще й весело! Програма Студреспубліки ділиться на дві частини: інтелектуальну оргдіяльнісну гру та яскраву і запальну мульти-фестивальну частину («Квест-фестиваль»«Денна туса»«Нічна туса»Фото-конкурс «Спалах емоцій»).

Для участі необхідно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію:

Якщо хочеш весело та з користю провести три дні літа у екопарку – тобі на Харківську Студреспубліку-2017. Бери з собою намет, друзів, гарний настрій і мерщій до нас! Обіцяємо, ти надовго запам’ятаєш цю подію.

За детальною інформацією звертайся до координаторки Харківської Студреспубліки Марії Корабельнікової, 099 922 32 00.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Корабельнікова