fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-07-2021 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Харків

Харківська Студреспубліка — готові стати частиною історії? (оновлено)

Вітайте Харківську Студреспубліку — найголовнішу подію для молоді Слобожанщини. 16 серпня 2021р. о 17:00 у Харкові, в сквері біля кіноконцертної зали «Україна», пройде презентаційний (перший) етап ХХІІІ Студреспубліки, тема: «Інакша Харківщина — для Нової України». Маєте можливість зробити власний внесок у розвиток Харківщини і країни в цілому. Долучайтеся до нас! Реєструйтеся!

Харків — це молодіжна столиця України. Це місто, в якому вирує життя, де зосереджена чи не найбільша кількість активної та розумної молоді. На молодь часто покладають надію на велике Майбутнє країни, і на Студреспубліці* можна продемонструвати нашу спроможність. Як стати частиною історії — путівник в анонсі. 

Ми живемо у нелегкий, але дуже цікавий час: цифрова епоха, космічні програми, розвиток медицини, однак, це десь далеко, не поряд із нами. За останні роки було багато втрачено — й зараз Україна знаходиться в кінці рейтингів європейських рейтингів.

Не кажучи про прорив, а щоб хоча б відновити свої позиції, ми повинні докласти величезних надзусиль, оскільки саме Інакший підхід та плідна праця можуть допомогти нам у цьому. Тож запрошуємо долучитися до Харківської Студреспубліки-2021 (поки — до презентаційного етапу), щоб зробити максимально корисного для рідного краю та України. Цьогорічна тема: «Інакша Харківщина — для Нової України».  

Впродовж пів дня ми активно проводитимемо час: учасники/ці гратимуть в стратегічну гру, а також братимуть участь у динамічній мульти-фестивальній частині, відбудуться суб-фестивалі, зокрема, «Леся-фест», Настільні ігри, Фото-конкурс «Спалах емоцій»Інтелектуальні ігри. Звісно ж, поговоримо і про те, як пізніше втілюватимемо кульмінаційну частину Харківської Студреспубліки — обрання Студентського/ї мера/ки та депутатів/ок Студентського магістрату Харківщини.

Не забудьте пройти онлайн-реєстрацію або безпосередньо на сайті Студреспубліки, або за допомогою Telegram-боту:

Студреспубліка — найдосвідченіша і ключова молодіжна програми Харківщини! Якщо ви не слаба(ч)ки, то вам — до нас!

Детальна інформація — у регіонального координатора Харківської Студреспубліки-2021 Дмитра Рогозного, 093 779 32 35.

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Організатори: Харківська Студреспубліка відбувається за оргсприяння управління у справах сім’ї та молоді Харківської міської ради, Молодіжної ради Харкова, а весь Літній цикл Студреспубліки-2021 — за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Харківської Студреспубліки