fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
30-05-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Харків

Харківська Студреспубліка: прийди і покажи свої вміння (оновлено)

Вдих — видих, відлік розпочато! До Харківської регіональної Студреспубліки залишилось зовсім небагато часу. 21-22 липня 2018р. уся активна молодь Харкова й області зможе взяти участь у регіональному етапі ХХ ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка-2018». Подія проходитиме на базі «Колесо», що у Зміївському р-ні, на тему: «Як досягти прогресу та миру на Харківщині». Реєструйся!

Оновлена, з різними суб-фестами, з шаленими учасниками/цями, і головне із важливою темою ОДГ, яка дуже сприятиме розвитку регіону – саме такою буде Харківська Студреспубліка цього року. Всі деталі – нижче.

Під час Харківської регіоналки проходитиме оргдіяльнісна гра. Наприкінці події ти представлятимеш власний план розвитку Харківщини та напрацювання щодо того, як досягнути прогресу та миру в рідному регіоні. А далі ти зможеш балотуватися на головні студентські посади регіону – Студентського мера/ки чи депутата/ки Студентського магістрату.

Також візьмеш участь у «Битві вишів» (усе виключно полюбовно та по-сімейному), позмагаєшся за краще наметове містечко, провіриш свою спортивну форму й інтелектуальну хватку під час «Що? Де? Коли?».

І, звісно, ж у режимі nonstop відбуватиметься мульти-фестивальна частина: «Кубок КВН»«Квест-фест», Фото-конкурс «Спалах емоцій»«Денна туса», «Нічна туса», «Глоубел флешмоб», Music Live Awards, «Республікада».

Тож, не провтикай, збирай швиденько свою легендарну команду, пакуй валізи, обов’язково пройди онлайн-реєстрацію на сайті та до зустрічі на самій крутій і змістовній події регіону:

Досить писати пости у соцмережах, прийди і покажи свої вміння й ідеї на Харківській Студреспубліці!

За детальною інформацією звертайся до координаторки Харківської Студреспубліки Марії Корабельнікової, 099 922 32 00.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Харківської Студреспубліки