fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-11-2021 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Із Днем студента!

Павло Вікнянський«Вітаємо! Зважаючи на історію Дня студента, це — свято боротьби та спротиву. Нагадування, що ті, кому належить майбутнє, відповідальні далеко не лише за власні долі, а насамперед за тих, кому важко. Миру, розуму, витримки, віри в наші сили, реалізації знань і вмінь, тут, у нашій рідній, найкращій у світі Україні! Не дозволяймо маніпулювати собою й інфантилізувати себе! Борімося — поборемо!»

Повний текст привітання з прекрасним святом — Днем студента від лідера республіканців України Павла Вікнянського — читайте далі.

Подруги та друзі, республіканці та республіканки!
З Днем студента!

Зважаючи на історію Дня студента, це — свято боротьби та спротиву. Нагадування, що ті, кому належить майбутнє і хто покликані (навіть зобов’язані!) змінювати, інноватувати світ, — відповідальні далеко не лише за власні долі, а насамперед за тих, кому важко в наших деградантських реаліях, обтяжених суперкризою та пандемією. Як заповідав великий Іван Франко: «Кожний думай, що на тобі мілійонів стан стоїть, що за долю мілійонів мусиш дати ти одвіт»!

Прогрес — це справа, яка до снаги вільним, добрим, вольовим, творчим, розумним і здатним до солідарності. А Революція, як відомо, — «фішка» молодих.

Студреспубліка практично чверть століття працює зі студентством і для студентства. За ці роки ми провели сотні корисних проєктів і наймасштабніших у країні програм — через наші активності пройшли сотні тисяч небайдужих. Місія республіканців надзвичайно відповідальна — МУСИМО ВРЯТУВАТИ УКРАЇНУ від бідності, цинізму, егоїзму, суцільного інфантилізму, лінощів і тупості, розбрату й ненависті, від зовнішніх неприятелів й апатії.

Спільно. Наперекір всьому і вся.

Час однозначно довів, що ніхто, крім нас, не здатен здійснити інноваційний проривмодернізацію України, щоб увійти до топ-20 найбільш розвинених країн світу, щоб повернути перспективи людству.

Для Інакших України та світу потрібні не пусті балачки з екранів і трибун, а максимальна відповідальність і НАДЗУСИЛЛЯ.

Щоденно боремося, вирішуємо складні завдання і вас закликаємо ще активніше долучатися. Солідаризуймося задля реалізації наших спільних цілей, заради народу України!

Вітаємо зі святом! Миру, розуму, витримки, віри в наші сили, реалізації знань і вмінь, тут, у нашій рідній, найкращій у світі Україні! Не дозволяймо маніпулювати собою й інфантилізувати себе! Борімося — поборемо!

Слава Республіці! Прогрес переможе!

З пошаною, від імені всієї команди республіканців і республіканок,

лідер республіканців України
Павло Вікнянський
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки