fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-09-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Такий довгоочікуваний — це він, «Кубок КВН-2017»

Tar_PH-0817Ніч, це вам не жарти, скаже хтось, але студреспубліканці знають, що саме вночі народжується якісний гумор, особливо, коли на сцені такі драйвові команди, які були на фіналі Студреспубліки-2017 (тема якого: «Освіта ключовий напрямок нової індустріалізації України») та змагалися за «Кубок КВН».

То була справжня сутичка найкумедніших геніїв гумору, богів жарту та сатири, запевняють очевидці події. Бо цьогоріч за омріяний кубок боролися команди: «Аграрвард» (м. Київ), «Адбітлз» (Дніпропетровщина), «Збірна команда Сєверодонецька» (Луганщина), «Французи» (Полтавщина). Хто ж став самим крутим, смішним і в підсумку забрав кубок переможця — далі.

«Ну не такі вже й боги, але точно майстри», підкреслює поважне журі. Цього разу оцінювали уміння учасників жартувати лідер республіканців Павло Вікнянський; письменник, професор культурології Євгенія Більченко; учасники бенду «Сен-Тропе», відомі КВНщики та переможці Music Live Awards2015 і -2016 і -2017 Євген Кулик і Дмитро Гайдук; політолог, координатор проектів Фонду ім. Стефана Баторія Кшиштоф Мрозек (Польща); начальник відділу молоді Департаменту молоді та спорту Автономної Республіки Аджарія (Грузія) Міндія Сікхарулідзе.

rJpm6G1GMXI-1Tar_PH-0439-1

 

 

 

 

 

 

«Йоу, ми перші», гордовито заявили полтавці на початку гри й першими відкрили гумор-шоу фіналу Студреспубліки-2017. Потужно прийняли виклик інші команди, перетворивши сцену в ринг для гумору. Отож, перший конкурсний етап, привітання команд стало яскравим і пам’ятним. Ще б пак, таке не забудеш! Тонка сатира, у поєднанні з якісною пародією, усе це приправлено вишуканою освітньою темою і, нарешті, сюрприз інша сторона наших улюблених організаторів. Сміливо й пікантно команда Сєверодонецьку показала всім інше «я», «секретний» вигляд Павла Вікнянського й Олександра Щерби. Ці невеличкі мініатюри викликали у глядачів шквал оплесків і емоцій: загальновпізнавані колоритні жарти стали такими рідними й близькими кожному республіканцю.

Tar_PH-0398-1Tar_PH-0411

 

 

 

 

 

 

 

KVN_1Батл капітанів і розминка апріорі найнапруженіший момент гри став справжнім сюрпризом і для учасників, і для глядачів, адже ніхто не знав, чого очікувати: воно й зрозуміло, кожна секунда у виконанні наших КВНщиків, то філігранна імпровізація, але всі команди були неперевершеними.

І це зовсім не всі сюрпризи від студреспубліканських гумористів. Уявіть, за кілька хвилин до гри серед ялинок і кущів, серед наметів і корпусів, за лаштунками рідної сцени нашвидкуруч знайшлося цілих три команди, які дуууже хотіли грати, але дуже запізнилися з реєстрацією, тому будучи відданими улюбленій справі, наші хлопці взяли на себе складну місію «розігріти» глядача й налаштувати на потрібну хвилю.

photo_2017-09-14_16-23-58-1Tar_PH-0506

 

 

 

 

 

 

 

 

Єднаючи зусилля усіх команд, ведучого, глядачів, журі, ми отримали яскраву, відверту гру, яка не залишила нікого байдужим. За результатами усіх конкурсів із результатом 72 бали володарем «Кубку КВН» стала запальна, самобутня команда «Французи» з Полтави.

Усі лаври, кубок, славу, гучне ім’я й оплески переможцям, і звісно, наснаги і творчого польоту майбутнім переможцям, яким ще доведеться поборотися й показати себе!

Аналітика-2017 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Корабельнікова