fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-09-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Якщо рушій модернізації — мислення, то ми — його ритм!

studmusВже вдев’ятнадцяте відгриміла Студреспубліка, а на ній потужно всіх запалював Music Live Awards-2017. Виконавці з різних регіонів України з’їхалися не лише, аби позмагатися між собою, а щоб у підсумку злитися в спільному ритмі фіналу Студреспубліки! Адже тема цього року стосувалася всіх небайдужих людей: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації України».

Як проходив наймасовіший Music Live Awards-2017, хто розривав публіку і хто виборов перемогу в інтернет-голосуванні та номінації за кращу соціальну композицію — в інфі нижче.

Наш двіж почався ще за місяць до фіналу Студреспубліки-2017, коли виконавці вперше забатлились через інтернет-голосування. І боротьба вийшла дійсно запеклою!

21 колектив/виконавець змагався за перемогу ще до старту! А саме TRUE FLAVA, «Еноты», «Сен-Тропе», 07:04 х Omaxydine x ВАШИХТОН, «Дневник Володьки», 044, Milk Bucket, ÜNAK, DEDoff, The Sound Age, «Купер», WINDMUSIC, GARVAS, Mon-T-Mor, «Онейроїд», JANINO, Monopolia, DK,Dance, Need some air, SkyBeat, «ЗлуНаЗло».

IMG_35041IMG_3530

 

 

 

 

 

 

 

У підсумку, переможцями інтернет-голосування стали: І місце — бенд «Сен-Тропе» (Полтавщина) – 37,6%; ІІ місце — гурт DEDoff (Дніпропетровщина) — 22,1%; ІІІ місце — репер JANINO (Луганщина) — 16.8%.

А на самому суб-фесті вже запалювали найбільш драйвові та мотивовані учасники! Так, 25 серпня 20017р. виступ почався з налаштування на хвилю добра і радості, а також рок-акордів групи Milk Bucket. Після чого ми зробили поворот у сторону хіп-хопу і вже через кілька хвилин відривались під андеграундний реп із Волині від проекту «MиSлиWець». Після — всі слухали ржачні рифми пацанів із полтавського села – «Агробойс» – нова генерація соціального репу, послідовники «Сен-Тропе», напевно, то на Полтавщині гени такі.

imgonline-com-ua-Osvetlenie-TlkkjMNv30IMG_4048

 

 

 

 

 

Наступним запалював надію в серцях із патріотичним репом виконавець із Червонограду (Львівщина) – Kayuk. Далі перетинаємо всю країну та попадаємо до Сєверодонецьку, нас чекає харизматичний JANINO. А тепер повертаємось до Києва з виступом справжніх гангста-реперів TRUE FLAVA, які підняли народ своєю читкою з київських нетрів.

IMG_4064IMG_4058

 

 

 

 

 

Справжніми вибухівкою стали переможці MLA-2016 – «Сен-Тропе» зі своєю саркастичною піснею «Бичка», про складні стосунки на селі. Завершились виступи легендарною для Студреспубліки групою з Дніпра DEDoff – із фінальною піснею «Прощай, Студрепа», що викликала сльози навіть у затятих республіканців!

IMG_4080IMG_4111

 

 

 

 

 

 

Загалом переможцями стали «Сен-Тропе», а кубок за соціальну композицію розділили між собою DEDoff і JANINO.

Tar_PH-0674Tar_PH-0679

 

 

 

 

 

 

 

Вітаємо переможців і націлюємось на наступний рік запалити ще гучніше і ще соціальніше!

Прослухати і завантажити собі всі класні композиції можна тут і тут
Аналітика-2017
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Артем Ніколенко