fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-07-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Music Live Awards: конкурс на кращу композицію на соціальну тематику

studmusУже скоро, до Дня Незалежності, під час проведення фіналу XIX Студреспубліки проходитиме запальний, драйвовий, яскравий, творчий музичний суб-фест Music Live Awards, де різноманітні гурти й солісти, незалежно від стилів виконання, досвіду й рівня популярності зроблять шоу й позмагаються за звання кращих! Ми і прогресивні музиканти не можемо бути байдужими до безладу, зубожіння, «безнадьоги» і насильства навколо, тому акцентуємо на соціальному контексті композицій. Беріть участь! [+ голосувалка]!

Змагатимуться талановиті музиканти зі всієї України, які хочуть поділитись своїми думками й переживаннями про несправедливість навколо, про необхідність миру, про вічне за допомогою музики. Ви можете бути серед них. Подробиці — нижче.

SR-2017-avaПід час фіналу Студреспубліки-2017, тема якого: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації України», на сцені відбудеться музичний марафон за участю переможців регіональних відборів, а також гуртів «глядацьких симпатій» – переможців інтернет-голосування, яке вже триває.

Надзвичайно важливою віднині є номінація «Краща композиція на соціальну тематику». Зміст авторської композиції (приміром, пісні) повинен передавати соціальну проблематику, можливі шляхи вирішення суспільних проблем, притягувати увагу людей до важливості й актуальності подолання того низхідного, що відбувається навколо нас. Пріоритет віддається композиціям, підготовленим спеціально для Music Live Awards.

Не допускаються композиції, які пропагують вживання алкоголю чи наркотиків, насильство, фашизм і сепаратизм та інше, що не відповідає етичним нормам.

10586958264_37312f5e88_o29054434923_82b9222ce5_z

 

 

 

 

 

Заявки для гуртів і виконавців на участь приймаються до 15 серпня. Конкурс соціальної композиції триває до 23 серпня 2017р. 

Реєструйтесь для участі у фіналі Студреспубліки та, зокрема, Music Live Awards:

Animation-SR

Деталі — у куратора Music Live Awards Артема Ніколенка, +38 095 258 28 95, aenikolenko@gmail.com

*   *   *

Для довідки: На різних сценах Студреспубліки за її багаторічну історію з живими концертами виступали ВВ, «Бумбокс», С.К.А.Й., «Тік», Ёлка, «Пающіє труси», Дмитро Бабак, «Оркестр Че», «Фліт», «Роллік’с», Lюк, Panke Shava, «Давня казка», «Небо для себе», «Криголам», «Етсетера», «Сен-Тропе», DK,DANCE, SOKOLOVSKY та ін.

Голосуй за кращих тут
Як проходив Music Live Awards на фіналі Студреспубліки-2016
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Вікторія Павілоніс