fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
25-06-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Музика на пляжі – це Music LIVE Awards!

Під час проведення фіналу Студреспубліки-2016 до Дня Незалежності, тема якого була: «Позитивні сценарії модернізації України: роль громад і молоді», відбулася неймовірна музична подія  суб-фест Music Live Awards. Гран-прі, як і минулого року, отримав відомий гурт «Сен-Тропе» з Полтави.

Для того, щоб виступити на головній сцені Студреспубліки і поборотися за музичну премію Studrespublika Music Live Awards, попередньо гурти боролися за право бути названими кращими за допомогою онлайн-голосування на сайті Студреспубліки. Як пройшов суб-фест – читайте в пост-матеріалі.

Звісно, виступи фіналістів музичного конкурсу — найочікуваніша музична подія суб-фесту. Серед усіх учасників суб-фестивалю на фіналі виступили найкращі колективи «Деды» з Дніпра і «Сен-Тропе» з Полтави.

Групи різні по своєму типажу, стилю й подачі, але настільки цікаві, що одразу стали своїми у великій родині Студреспубліки. «Деды» з мегазапаморочливим хітом «Великая реп-битва Богов Студреспублики» і сен-тропешники зі своїми «У селові», «Бивша» й «Качки» просто порвали публіку! Що цікаво, погоду серед молоді робить реп, обидві команди співали в цьому прогресивному напрямку.

29054434923_82b9222ce5_z29033552523_e5ce3dc1ba_k29033554933_81a6ee5889_k

 

 

 

 

А переможцем Music Live Awards Студреспубліки вдруге поспіль визнано хіп-хоп-бенд «Сен-Тропе» з Полтави. Вітаємо учасників і запрошуємо на фінал Студреспубліки-2017!

Аналітика гри-2016 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олег Слизько