fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
09-08-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Music Live Awards: конкурс на кращу пісню на соціальну тематику

Уже 25 серпня 2016р. під час проведення фіналу XVIII Студреспубліки проходитиме енергійний, драйвовий, творчий музичний конкурс Music Live Awards, де виконавці зможуть представити свої найкращі композиції. Ми і прогресивні музиканти не можемо бути байдужими до безладу, зубожіння, «безнадьоги» і насильства навколо, тому акцентуємо цього разу на соціальному контексті композицій. Беріть участь [+ голосувалка]!

Організатори підготували набагато більше, ніж просто музичну програму. На цьому суб-фестивалі виступлять талановиті музиканти з усієї України, які хочуть поділитись із нами своїми думками й переживаннями за допомогою музики. Ви — можете бути серед них, подавайте заявки по контактах нижче.

У 2-й день фіналу Студреспубліки на сцені відбудеться музичний марафон за участю переможців регіональних відборів, а також гуртів «глядацьких симпатій» – переможців Інтернет-голосування, яке буде оголошене вже незабаром.

Дуже важливою цьогорічною номінацією є «Краща пісня на соціальну тематику». Зміст авторської пісні повинен передавати соціальну проблематику, можливі шляхи вирішення суспільних проблем, притягувати увагу людей до важливості й актуальності того низхідного, що відбувається навколо нас. Пріоритет віддається композиціям, підготовленим спеціально для Music Live Awards.

Заборонені пісні, які пропагують вживання алкоголю, наркотиків чи порнографію, фашизм і сепаратизм та інше, що не відповідає етичним нормам.

Заявки для гуртів і виконавців на участь приймаються до 18 серпня. Конкурс соціальної пісні триває до 23 серпня. Також не забуваємо проходити обов’язкову онлайн-реєстрацію для участі:

Детальну інформацію можна отримати у куратора мульти-фестивальної частини Олега Слизька: 066 673 54 00, 097 929 81 33, olehslyzko@ukr.net або у, власне, кураторки суб-фестивалю Music Live Awards Любові Жовтоніжко: 095 800 56 90, zhovtonizhkol@gmail.com

*   *   *

Для довідки: На різних сценах Студреспубліки за її багаторічну історію з живими концертами виступали ВВ, «Бумбокс», «Тік», Ёлка, С.К.А.Й., Дмитро Бабак, «Оркестр Че», «Фліт», «Роллік’с», Lюк, Panke Shava, «Давня казка», «Небо для себе», «Криголам», «Етсетера», DK,DANCE, SOKOLOVSKY, «Сен-Тропе» й ін.

Голосуй за кращих тут
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Любов Жовтоніжко