fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-07-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Розсмішити людину набагато важче, ніж змусити її плакати

KVN_1Ти був на «Кубку КВН» від Студреспубліки? Секунди сміху замінюють що?.. На фіналі Студреспубліки-2017 (нагадуємо, тема якого: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації України») ефект найпродуктивніший! Легендарна гра, яку так полюбляють дивитися глядачі та грати сміхованці-сміливці знову збирає найкращих. 24-27 серпня 2017р. у рамках фіналу XIX Студреспубліки будемо сміятися досхочу!

КВН – це гра мільйонів, це твоя гра. Тож, якщо друзі в захваті від твоїх жартів — збирай свою команду кмітливих і гайда на фінальну Студреспубліку!SR-2017-avatarka Можливо, омріяний кубок дістанеться тобі. 

Цього року команди будуть змагатися у різних конкурсах. Тематика «Кубку КВН Студреспубліки-2017» дуже цікава: «Освіта: заводи, пароплави, зорельоти…». Не пропусти це видовище. Розвиток, нові друзі, веселощі та море чекають саме на тебе. Порадуй себе та проведи останні дні серпня з посмішкою.

На сценах Студреспубліки виступали найвідоміші КВНщики України. Арена найочікуванішої події року – вже очікує саме на тебе!

Реєструйся:

Animation-SR

За детальною інформацією та свіжими жартами звертайтеся до кураторки суб-фестивалю Марії Корабельнікової, 099 922 32 00, m97sha@mail.ru.

Як проходив Кубок КВН на фіналі Студреспубліки-2016
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Корабельнікова