fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
21-06-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Дніпропетровськ

«Студреспубліка Dnepr Style»: 20 років перші

28-30 червня 2018р. на Монастирському острові в м. Дніпро пройде регіональний етап ХХ ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка-2018» на тему: «Як досягти прогресу та миру на Дніпропетровщині». Ти і твої друзі повинні провести ці дні на головній регіональній події літа серед найбільш активної молоді регіону! Реєструйся!

«Студреспубліка Dnepr Style-2018» відома назва кожній молодій людині регіону. Бо вже 20 років майбутнє області і міста твориться на цьому мульти-фестивалі, а ще учасники/ці обирають студентську владу, яка зможе втілювати напрацьовані ідеї в реальність. Що на вас очікує цього року – читайте в офіційному анонсі події.

У рамках мульти-фестивалю створюється імпровізоване місто-«держава» з власними законами, економікою та політикою. Таким чином на базі маленького студентського містечка створюються всі умови для побудови ідеальної молодіжної «держави», адже за час Студреспубліки перед учасниками/цями стоять цілком реальні проблеми, які потрібно розібрати та вирішити для комфортного життя як своїх співгромадян-республіканців, так і для всього регіону в майбутньому. Фінальним акордом мульти-фестивалю є обрання Студентського/ї мера/ки та депутатів/ок Студмагістрату, які й представлять область на всеукраїнському ювійлейному фіналі, який традиційно пройде до Дня Незалежності 24-27 серпня на узбережжі моря.

За 3 дні на території Студреспубліки у Дніпрі проходитимуть безліч суб-фестивалів, серед яких конкурс краси особистості «Перша Леді», «Дебати», «Нічна туса», «Глоубел флешмоб». Також на тебе очікують спортивні змагання з футболу, волейболу, шахів та армреслінгу; Ярмарок; БУНТ (Большая Уборка Нашей Территории) та багато іншого.

У мульти-фестивалі планується участь понад 1 000 осіб. Більша частина учасників/ниць – це студент(к)и обласних вишів, що приїжджають захищати честь своєї альма-матер, а також ми запрошуємо долучитися активну молодь, якій не байдуже майбутнє свого міста, області й країни. Для участі у Студреспубліці необхідно пройти обов’язкову і просту онлайн-реєстрацію на сайті:

Детальна інформація — у регіонального координатора Дніпропетровської Студреспубліки-2018 Микити Стецюка, 050 397 44 44.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Дніпропетровської Студреспубліки