fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-07-2021 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Чернігівська Студреспубліка — зовсім незабаром! Ти з нами?

17–18 липня 2021р. у Чернігові, на території міського парку культури та відпочинку, відбудеться обласний етап ХХІІІ Студреспубліки, тема: «Інакша Чернігівщина — для Нової України». Наш регіон, наша країна потребує Інакших змін, зробимо їх нарешті реальністю! Геть безкінечні балачки, імітацію і надцинізм — це спільна робота, запрошуємо і вас. Реєструйтеся!

Інтелектуальна робота + насичена дозвіллєва активність: тільки на Студреспубліці це в гармонії доповнює один одного. Як і вам стати частинкою крутої двіжухи на Чернігівщині* — деталі в анонсі.

Чого тільки в Україні вже не пробували!.. Історичний аналіз і весь наш республіканський досвід дуже чітко показують, що для прогресу та справедливості потрібні трушні і дуже осмислені надзусилля. Отже, банальні рішення — це глухий кут. Саме тому запрошуємо долучитися до Чернігівської Студреспубліки-2021, зробимо максимально корисного для рідного краю. Цьогорічна тема: «Інакша Чернігівщина — для Нової України».

Протягом 2-х діб проведемо час активно та насичено: учасники/ці гратимуть в оргдіяльнісну гру, а для підзарядки та натхнення, братимуть участь у динамічній мульти-фестивальній частині (відбудуться суб-фестивалі: Дебати, «Студентська Мафія»«Глоубел флешмоб», Настільні ігри, «Фото-конкурс», «Квест-фестиваль» і багато інших крутих активностей). У кінці події будуть обрані нові Студентський/а мер(ка) та депутат(к)и Студентського магістрату Чернігівщини, які мусимуть захищати інтереси студентства протягом року, а спочатку представлятимуть честь регіону на всеукраїнському фіналі, що відбудеться 21–24 серпня на морі. Ну що, вперед?

 

 

 

Усі небайдужі — приєднуйтесь до Чернігівського етапу XXIII Міжнародної програми «Студентська республіка»! Поспішайте проходити онлайн-реєстрацію, або безпосередньо на сайті Студреспубліки, або за допомогою Telegram-боту — залишилося зовсім мало часу, але ви ще точно встигаєте:

Студреспубліка надає однакові можливості всім — беріть і використовуйте їх у спільноті таких самих яскравих, розумних, творчих, відповідальних і працьовитих людей. Солідаризуймося!

Детальна інформація  у регіонального координатора Чернігівської Студреспубліки-2021 Івана Усова, 068 495 95 03. 

Чернігівська Студреспубліка відбувається за оргпідтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міськради та департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації, а весь Літній цикл Студреспубліки-2021 — за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернігівської Студреспубліки