fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-07-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Чернівці

Йди вперед до мрії — і мрія прийде до тебе

З 5 по 8 липня 2019р. пройшов Чернівецький регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Декілька сотень студентів/ок із 14 навчальних закладів згуртувались для участь у найбільшому молодіжному мульти-фестивалі, тема якого: «Суб’єкт модернізації Буковини відповідальність Покоління». Як завжди, у буковинців було мегапозитивно, а підсумки гри — оригінальніч [+ відео].

Протягом 4-х днів наші студреспубліканці/ки прожили в своїй країні з чудовою назвою «Студенська республіка». Яка, до речі, повернулась в своє рідне місце — на базу відпочинку «Черемош». Для кожного з учасників/ць це додало нотку ностальгії, а для новачків/ок — стало своєрідним моментом натхнення. Дякуючи організатор(к)ам — це був чудесний час, повний емоцій і радості. Про все детально — нижче.

Повернемось все ж таки до цих 4-х днів. Вранці 5 липня, щойно почали всі заїжджати, і почалося життя на Студці. А життя тут було не з легких, так багато потрібно було зробити й обговорити. Але наші студреспубліканці/ки не з лінивих, оперативно об’єдналися і почали виконувати поставлені задачі.

 

 

 

Задачею №1 була конституція. Завдання не з простих, адже було масу моментів, в яких намагались знайти компроміс. І все ж до компромісу дійшли. Кожен/на з учасників/ць мав свою маленьку ціль, мрію та мету. І однією з таких було бажання познайомитись із усіма студреспубліканцями/ками і стати однією великою сім’єю — чого і досягли.

Далі, заглибились в оргдіяльнісну гру. І проникнулись нею настільки, що забули про сон! Було багато роботи у групах, пленарних засідань. Усі намагалися заробити гроші (тут ходила власна валюта «студрики»), щоб зареєструвати партію і кандидата в мери. Й ось настав момент виборів, хвилювання, щоб усе було гладко і законно це турбувало всіх. У підсумку все пройшло чудово.

Чернівецька Студреспубліка отримала нового Студентського мера в особі Віталія Гафюка, який пообіцяв зробити наступну Студреспубліку найкращою і зібрати ще більше студентів на цей чудовий мульти-фестиваль.

Також обрали депутатів/ок Студентського магістрату, ними стали:

  • Володимир Браженюк студент Чернівецького національного університету;
  • Тарас Герман студент Чернівецького національного університету;
  • Богдан Дячук студент Буковинського державного медичного університету;
  • Юліана Івоняк студентка Чернівецького національного університету;
  • Олександр Мазуряк студент Буковинського державного медичного університету;
  • Крістіна Теплова студентка Київського університету економіки та права «КРОК»;
  • Аліна Тищенко студентка Чернівецького національного університету;
  • Ксенія Філяк студентка Чернівецького національного університету;
  • Андрій Черевко студент Чернівецького національного університету;
  • Юлія Чічікалова студентка Київського національного університету технології та дизайну.

Чернівецька Студреспубліка радо приймала поважних гостей: народного депутата України Миколу Федорука та директора ПрАТ «Гравітон», друга Студреспубліки Віталія Чорноусенка, які дали декілька чудових порад і напутнє слово для всіх студреспубліканців/ок. 

 

 

 

 

Паралельно, протягом усіх днів тривала супернасичена мульти-фестивальна частина. У конкурсі «Містер Студреспубліки» перемогу здобув спортивний і талановитий хлопець Сергій Кордонець, студент Чернівецького національного університету. «Першою Леді» стала дівчина, яка вдало поєднує красу, розум і гумор Діана Кермач, студентка Чернівецького національного університету.

 

 

 

 

 

 

Також студент(к)и мали змогу проявити себе під час гри у «Студентську Мафію», виборювати «Кубок КВН», напружити мізки під час «Що?Де?Коли?», робити мегакруті фото, змагаючись у Фото-конкурсі «Спалах емоцій» та фіксувати неймовірні відеокадри під час Фестивалю аматорського відео, а комусь було більш до вподоби спокійно і без зайвого шуму перемагати у Настільних іграх. Ну і, звісно ж, куди без різноманітних спортивних змагань: футболу, волейболу, армреслінгу, пейнтболу. Кожний вечір завершувався запальними танцями та битвою діджеїв на «Нічній тусі».     


Тепер учасники/ці регіональної Студреспубліки посилено готуються до фіналу мульти-фестивалю, який пройде 23–26 серпня на узбережжі моря, аби там представити Буковину на всі 200% і показати на всю Україну справжню гірську міць і дух перемоги.

Чернівецька Студреспубліка проходила за підтримки Чернівецької міськради, ПрАТ «Гравітон» і Миколи Федорука.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернівецької Студреспубліки