fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-06-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Чернівці

Чернівецька Студреспубліка: а ти з нами?

Друзі й подруги! Чудова новина! З 5 по 8 липня 2019р. відбудеться Чернівецький регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Ви готові забути про всю поточну марноту марнот і на декілька днів поринути в нереальну атмосферу з карпатським колоритом? Впевнені, що так! Тим більше, що тема Студреспубліки-2019: «Суб’єкт модернізації Буковини — відповідальність Покоління». Реєструйтеся! [+ відео] 

Цілих 4 доби студент(к)и житимуть у власній країні — Студреспубліці, зі своїм Студмером, власною грошовою одиницею і навіть законодавством. Де ж цього року проходитиме головна студентська подія Буковини, які приколи підготували організатор(к)и? Всі відповіді – нижче.

Приймає нас табір «Черемош» у м. Вижниця. Цього року на учасників/ць чекатимуть: оргдіяльнісна гра, виступи крутих буковинських спікерів/ок, 3 розважальні зони, 15 суб-фестивалів інтелектуального та спортивного характеру, а саме: конкурс краси особисті «Перша Леді», «Містер Студреспубліки», «Студентська Мафія», «Що? Де? Коли?», спортивні змагання, «Нічна туса», «Кубок КВН», Фото-конкурс «Спалах емоцій», Настільні ігри, «Глоубел флешмоб», Шведінг, Армреслінг, Пейнтбол. Ти можеш себе проявити у будь-якому конкурсі, привести свою команду до перемоги або ж стати новим Студентським мером/кою чи обратися до Студентського магістрату.

Ми обіцяємо драйв, тільки найкращі емоції та спогади, які залишаться з тобою надовго! А головне — нові знайомства! Програма передбачає феєричне відкриття, де відбудеться перший суб-фестиваль – «Глоубел флешмоб». Студент(к)и протягом 4-х днів матимуть змогу проживати в корпусах, а також у наметах. Сили та бадьорість забезпечить смачна їдальня табору.

Головне, пройдіть онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки та вже починайте готуватися до насиченої Чернівецької Студреспубліки:

Звісно, в центрі всього — оргдіяльнісна гра на тему: «Суб’єкт модернізації Буковини — відповідальність Покоління», на якій студент(к)и створять свою державу, самі вирішать за якими законами житиме Студреспубліка наступного року і матимуть змогу подискутувати на важливі теми сучасності та майбуття.

Детальна інформація — у регіональної координаторки Чернівецької Студреспубліки-2019 Наталії Костинюк, 098 623 96 20.

Чернівецька Студреспубліка проходить за підтримки Чернівецької міськради та ПрАТ «Гравітон».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернівецької Студреспубліки