fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-03-2017 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Проф. Рабкін розкаже про демодернізацію політики в сучасному світі

DSC_2647Республіканці чітко розуміють, що вихід із темряви варварства один – це світло розуму. Треба не констатація проблем, а їх аналіз і чесний діалог про це. Тому 29 березня о 18:30 у Києві в Музеї Шолом-Алейхема відбудеться публічна дискусія: «Демодернізація політики в сучасному світі» за участі професора історії Монреальського університету Якова Рабкіна (Канада). Запрошуємо!

Студреспубліка продовжує робити все для розвитку критичного мислення, щоб громадяни мали можливість спілкуватися з просунутими інтелектуалами України та світу. Зокрема, за нашого сприяння рік тому в ряді міст України відбулися лекції-презентації книги про сучасний Ізраїль одного з провідних спеціалістів із проблем модернізації проф. Рабкіна (Канада). Науковець знову в Україні і готовий ділитися мудрістю. Де і коли в Києві буде можливість поговорити з ним про те, куди ж котиться світ і наша Батьківщина – далі.

DSC_2724Яків Рабкін – професор історії Монреальського університету, письменник, публіцист, радник у низці міжнародних організацій (НАТО, ЮНЕСКО й ін.). Учений вільно володіє 5 мовами й виступає з лекціями про (де)модернізаційні процеси, а також юдаїку в університетах всього світу. Крім того, йому належить більше 300 публікацій у науковій періодиці. Праці науковця є міжнародними бестселерами, перекладені на 14 мов і отримали відзнаки у різних країнах.

Брутальне втручання сильних держав у внутрішні справи слабкої, неефективність традиційних демократичних інститутів, домінування правих популістів, ультраправа риторика є мейнстримом, стрімка архаїзація та деіндустріалізація, жахливий стан еліт і відчуження мас від відповідальної політики – це все сумна реальність України. Але не лише нашої країни, про що свідчить відновлення імперіалістичних практик, послаблення ООН, загроза розвалу ЄС, перемоги популістів на виборах у тих країнах, які здавалися вже «безнадійно прогресивними» тощо. Процес демодернізації охопив увесь світ, включаючи його лідерів.

Де ж «світло в кінці тунелю» і для України, і для всього людства? Як повернутися на шлях прогресу? Будемо розбиратися разом із проф. Рабкіним. Для того, щоб узяти участь у заході, потрібно пройти просту онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки.

Місце і дата проведення: м. Київ, 29 березня, Музей Шолом-Алейхема, вул. В.Васильківська 5 «а» (М «Площа Льва Толстого», ТРЦ «Арена Сіті»), початок дискусії о 18:30.

Завдяки Студреспубліці відкриті лекції в Україні вже проводили соціальний теоретик, проф. Роберто Унгер (Бразилія/США), історик, проф. Сергій Плохій (Україна/США), екс-директор Бюро Представництва з питань свободи ЗМІ ОБСЄ, проф. Андрій Ріхтер (Австрія) тощо. Проф. Рабкін як експерт брав участь у фіналі Студреспубліки-2015 на Арабатській стрілці, у лютому 2016р. прочитав скайп-факультатив для учасників ЗиСР-VIII, а у березні 2017р. — ЗиСР-ІХ.

*  *  *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за сприяння видавництва «Саміт-книга» та Музею Шолом-Алейхема.

За довідками звертатися: (044) 529-13-75,
для ЗМІ – 097 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com (Віра Андріюк).

«Вибір Ізраїлю: повинен бути ворог, щоб тримати державу разом», — Яків Рабкін 
Чужий досвід може принести результат тільки після опрацювання власних проблем
Чем поучителен опыт Израиля? 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки