fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-06-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Живи, грай, перемагай на Київській Студреспубліці! (оновлено)

У мальовничому куточку Києва вже у 18-й раз пройде незабутній Київський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Купа емоцій, інтелектуальна «накачка», суперові знайомства і найкрутіша колективна гра в життя окремої студентської країни – тобі гарантовані! Реєструйся!

Вважаєш себе прогресивним? Займаєшся пошуком себе, нових друзів, кльових вражень і сенсу свого життя? Тоді збирай команду однодумців і долучайся до Київської Студреспубліки-2016, тема якої: «Позитивні сценарії модернізації столиці: роль громад і молоді».

Чим цього літа будуть займатися студенти та молодь Києва?

Не тільки тим, про що ти подумав. Але ще й відпочивати, закохуватися, загартовуватися, спілкуватися, дружити, подорожувати… і при цьому зможуть реально допомогти розвитку рідного міста.

Що? Цьогоріч організатори запланували ще більше драйву, енергії та краси!

Де? В одному крутому місці 😉 Знаєш де? урочище Десенка-Чорторий, берег річки, навпроти ТРЦ Sky Mall.

Коли? 1-3 липня, а друга частина 7-9 липня 2016р.

На учасників чекає:

Тут є місце і для глибокої думки, запальних дискусій, ми проведемо безліч семінарів, факультативів і воркшопів для вирішення складних і болючих питань нашого міста.

Що на тебе чекає?

Студреспубліка — це живий організм, де кожен може спробувати себе в будь-якій ролі: власника або робітника компанії (держпідприємства), організатора або учасника суб-фестів, політика, громадського діяча чи законодавця, переможця чи побути в групі підтримки творця чи того, хто витворяє!

Наше студентське наметове містечко буде мати свої кордони, митницю, економіку, грошову одиницю, органи влади, закони, а учасники стануть громадянами й отримають власні паспорти. Кульмінацією будуть вибори студентської влади Києва. І до неї можеш увійти ти! Кожен кпішник, наушник, драгоманівець, шевченківець, могилянець, амушник, може хтось із НУБіПУ чи КНУБа, приклавши зусиль, досягне успіху!

Студентський мер і магістрат столиці, переможці всіх суб-фестів будуть нагороджені цінними подарунками від спонсорів на сцені.

Феєричний шоу-концерт стане завершенням мульти-фестивалю!

Хочеш узяти участь? Просто зареєструйся та слідкуй за інформацією на сайті чи в пабліку: «Київська Студреспубліка: ми переможемо!»


Висловлюємо подяку другу Київської Студреспубліки Богдану Гребенюку.
photo519464655546067054photo519464655546067052photo519464655546067053

Xkr8dLdLSUs

DBQM8ENZozg

photo519464655546067051
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської Студреспубліки