fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-08-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Запоріжжя

Запорізька Студреспубліка запрошує на «регіоналку»

11 серпня 2018р. у Запоріжжі, у Парку відпочинку «Дубовий Гай» відбудеться Запорізький етап ХХ ювілейної Студреспубліки-2018. Ми на вас чекаємо! Улюблена «Студентська республіка» відчиняє свої двері. Тема — «Як досягти прогресу і миру на Запоріжжі». Реєструйтеся скоріше!

Якщо сумували за «регіоналкою» і маєте багато енергії та ідей, які можна втілити для позитивних змін, якщо хочете поспілкуватися з однодум(и)цями та відчути інтелектуально-розважальний драйв, тоді все кидайте і читайте про те, коли і де саме пройде довгоочікувана Запорізька Студреспубліка і як туди потрапити.

Всі учасники20 років поспіль молоді й енергійні учасники/ці розвивались у Студреспубліці, ставали політик(ес)ами, громадськими діяч(к)ами, активними і небайдужими громадян(к)ами. І цього року знову збереться найактивніша молодь області, яка вміє або вчиться вільно мислити щодо майбутнього нашого регіону та країни, аби попрацювати над темою: «Як досягти прогресу і миру на Запоріжжі».

Учасники/ці проведуть насичену добу в центральному парку міста. За цей короткий, але неймовірно насичений час – кожен зможе висловити свою думку, поділитись нею з іншими, почути інтелектуальну, якісну критику.

Одним із основних підсумків є обрання нового Студентського мера/ки та депутатів/ок Студентського магістрату Запоріжжя на основі реальних програм та ідей.

Окрім стратегічної гри протягом цього часу буде проведено і низку класних суб-фестивалів: «Кубок КВН», «Студентська Мафія», Фото-конкурс «Спалах емоцій»«Нічна туса», спортивні змагання, різноманітні флешмоби й ін.

І не забудьте пройти онлайн-реєстрацію, щоб отримати паспорт громадянина Студреспубліки й мати вільний вхід на територію студентської міні-«держави»:

Отже, зустрінемося 11 серпня у Парку відпочинку «Дубовий Гай» о 09:00.

Детальна інформація — у регіональної координаторки Запорізької Студреспубліки-2018 Наталії Мурашковської, 099 171 09 49.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Запорізької Студреспубліки