fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-06-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

Перші перемож(ни)ці регіональної Студреспубліки-2019 відомі

З 31 травня по 2 червня 2019р. на базі Дитячого оздоровчого закладу «Сонячний» (с. Гаразджа Луцького р-ну) відбувся Волинський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка-2019». Тема: «Суб’єкт модернізації Волині — відповідальність Покоління». Владислав Літкович – новообраний Студентський мер Волині продовжує активно працювати і вже готується, аби здобувати перемоги на фіналі Студреспубліки.

Останні роки Волинь стає першовідкривачкою щодо проведення «регіоналок» Студреспубліки. 2019-й – не став виключенням, отже читайте, як пройшла мегаподія, беріть приклад із волинян/ок й активно готуватися до Студреспубліки у власних регіонах.

На Волинську Студреспубліку приїхало 10 команд із навчальних закладів  Луцька й області, а саме з Володимира-Волинського, Ківерців і Ковеля. Команди змагалися у різних суб-фестивалях: «Студентській Мафії», Фестивалі аматорського відео, Фото-конкурсі «Спалах емоцій», «Дебатах», «Республікаді», Настільних іграх і додаткових активностях – танцювальних батлах, оформленні і представленні наметового містечка тощо.

 

 

 

 

 

Також учасники/ці відвідували цікаві тренінги та розважальні конкурси, відпочивали на дискотеках. Неочікуваною подією на Студреспубліці стало освідчення регіонального координатора Студреспубліки-2019 Віталія Сніжка своїй коханій дівчині Христині Волошиній, на яке вона відповіла: «Так!».

 

 

 

 

 

За підсумками всіх суб-фестів і конкурсів переможницею Волинської Студреспубліки стала команда з Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки. ІІ місце розділили: команда Луцького педагогічного коледжу та команда студради Луцького національного технічного університету. ІІІ місце посіла команда Ківерцівського медичного коледжу.

Волинян(к)и вітають новообраного Студмера, яким став Владислав Літкович, учасник команди профкому Луцького національного технічного університету. Депутат(к)ами Студентського магістрату Волині стали студент(к)и цього ж вишу:

  • Владислав Апшай,
  • Дмитро Березюк,
  • Ілля Ковтонюк,
  • Владислав Козачок,
  • Василь Лотошинський,
  • Юлія Пустовіт,
  • Костянтин Рабчун,
  • Тарас Спіжук,
  • Анжеліка Тишковець.

Дякуємо всім командам за підготовку, вітаємо переможців і переможиць, бажаємо вам із таким же внутрішнім запалом і жагою до перемоги представити регіон на фіналі ХХІ Студреспубліки-2019, який пройде 23-26 серпня на узбережжі моря.

Також дякуємо всім партнерам і спонсорам, які допомогали в організації мульти-фестивалю на Волині.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Волинської Студреспубліки