fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
30-05-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

Всі на Волинську Студреспубліку!

Ви готові? Вперед! Із 31 травня по 2 червня 2019р. на базі Дитячого оздоровчого закладу «Сонячний» (с. Гаразджа Луцького р-ну) проходитиме Волинський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка-2019». Тема цього року: «Суб’єкт модернізації Волині — відповідальність Покоління». Поспішайте пройти онлайн-реєстрацію, аби 3 дні бути в епіцентрі головної інтелектуально-розважальної події регіону.

Волинська Студреспубліка, як повелося, першою розпочинає хвилю регіональних Студреспублік по Україні. Що нового буде цього року та як можна стати учасником/цею – в анонсі.

Представники/ці всіх навчальних закладів Волині облаштують на мульти-фестивалі студентське наметове містечко. Запланували проведення семінарів і тренінгів для активістів/ок студентського самоврядування, а ще – ігрові змагання, конкурси, різноманітні інтелектуальні та спортивних турніри.

Звісно, будуть проходити й улюблені суб-фестивалі«Дебати»«Квест-фест», Фестиваль аматорського відео, «Республікада» тощо. Найважливішою подією стануть вибори нової студентської влади регіону: Студентського/ї мера/ки і депутатів/ок Студентського магістрату.

У вас є нагода долучитися до головної події регіону. Не забудьте пройти онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки та зарядитися чудовим настроєм й активним бажанням змін.

Перемож(ни)ці Волинської Студреспубліки-2019 разом із найактивнішими, найбільш творчими й інтелектуальними молодими громадянами візьмуть участь у концпептуально оновленому фіналі ХХІ Студреспубліки, котрий традиційно відбудеться до Дня незалежності України на узбережжі моря, на Півдні України.

За додатковою інформацією звертатись за тел. (066) 080 12 28, Віталій Сніжко.

Організатори: Волинська Студреспубліка, Волинська обласна молодіжна ГО «Студентська Рада Волині».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Волинської Студреспубліки