fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-07-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Вітаємо переможців Київської Студреспубліки!

Селфі під час Music Live Awards У мальовничому куточку Києва — урочище Десенка-Чорторий протягом двох уїкендів, 1-3 липня та 7-9 липня 2016р. уже у 18-й раз промайнула Київська Студреспубліка. Купа емоцій, інтелектуальна «накачка», суперові знайомства і найкрутіша колективна гра в життя окремої студентської країни здійснилися! Це місце, де хочеться відпочивати, закохуватися, загартовуватися, спілкуватися, дружити, подорожувати… і при цьому реально допомагати розвитку рідного міста.

Найактивніше студентство Києва зібралося для роботи над темою: «Позитивні сценарії модернізації: роль громад і молоді». У грі склалося декілька команд, очолювані молодими та перспективними лідерами. Про перебіг мульти-фестивалю в деталях для вас.

Студентським мером столиці стала Єлизавета Мостова, що представляла Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана.

Депутатами Студентського  магістрату Києва (з умовою випробувального терміну) визначені:

  • Олександр Воробйов (Університет економіки та права «КРОК»),
  • Марія Гурська (Київський університет ім. Бориса Грінченка),
  • Катерина Зайцева (Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка),
  • Артем Ніколенко (Київський національний торговельно-економічний університет),
  • Денис Приходько (Міжрегіональна академія управління персоналом),
  • Максим Скидан (Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана),
  • Наталія Сметанська (Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана),
  • Ірина Шокотько (Міжрегіональна академія управління персоналом).

Прехентація під час пленуму.Депутати Студентського магістрату Києва   

 

 

 

 

 

 

Напрацьовані такі командні проекти: «Арт-об’єкт», «Еко-проект», «Спортивний марафон», «Студентське стажування», «Книга скарг», «Культура — це ми», Speak&Cook&Travel.

Експертами Київської Студреспубліки цьогоріч були Андрій Мигаль — бізнес-тренер, керуючий партнер КВФ «Кон-кор» і Петро Потопахін — ігропрактик.

Робота в групахРобота в групахМафія

 

 

 

 

 

Загалом, за всі дні у заходах узяло участь близько 300 студентів і молоді з різних вишів: Національного університету біоресурсів і природокористування, Київського національного університету внутрішніх справ, Національного авіаційного університету, Університету «КРОК», Київського технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, Київського національного торговельно-економічного університету, Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка, Національного університету харчових технологій, Київського національного університету технологій та дизайну, Державного університету телекомунікацій, Київського національно університету керівних кадрів культури і мистецтв, Київського національного транспортного університету, Київського національного лінгвістичного університету, Київського національного університету будівництва і архітектури, Академії муніципального управління, Київської державної академії водного транспорту, Національного університету «Києво-Могилянська академія», МАУПу, Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, Київського університету ім. Бориса Грінченка, а також представники технікумів і коледжів.

Учасники на пленарціУчасники. Групове фотоУчасники

 

 

 

 

 

Серед суб-фестів найяскравіше врізалися у пам’ять спортивно-журналістський проект «Республікада», настільні ігри («Монополія», шашки, шахи, теніс), «Твістер», Лазертаг, «Студентська Мафія», що тривала аж до 7-ї ранку, та «Нічна туса».

Теніс

Лазертаг

photo

 

 

 

 

 

Після тижневої підготовки та 3-х виходів: у народному одязі, у купальниках та у вечірніх сукнях перемогу у столичному етапі конкурсу краси особистості «Перша Леді» здобула Мар’яна Кудрявченко, студентка Київського національного університету культури і мистецтв. До речі, без титулу тут не залишилася і новообраний Студентський мер, не лише активістка, але й красуня!

Конкурс Music Live Awards у цьому році запалив студентське містечко. У нас була змога насолоджуватися творчістю цікавих музичних колективів столиці, які всі були нагороджені почесними званнями та дипломами. Переможцем став гурт Аlt.End (представлятиме Київ далі на фіналі цього конкурсу, що відбудеться на фіналі Студреспубліки), друге місце зайняв гурт Fight 2 Night, третє – Perception. The Rope — отримав диплом «За оригінальність та самобутність», а «Посеред Высоток» — за «Найкращий старт».

А ще було багато творчості: боді-арт, міхенді, плетіння вінків.

Танці під Music Live Awards"Перша Леді"Music Live Awards

 

 

 

 

 

Студентський мер і магістрат (поки що з випробувальним терміном) столиці, переможці всіх суб-фестів нагороджені цінними подарунками від партнерів.

Вітаємо переможців! Бажаємо реалізації всіх задумів у модернізації Києва, а надалі — й України. Зустрінемося вже на фіналі Студреспубліки, 24-28 серпня, на березі моря! 

Висловлюємо подяку другу Київської Студреспубліки Богдану Гребенюку.

*  *  *

За підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту (КМДА).

photo_2016-07-20_13-34-44MSIВоля
 

 

photo_2016-07-20_13-34-35         photo_2016-07-20_13-35-10

photo_2016-07-20_13-34-56

 

 

 

 

photo_2016-07-20_13-35-04

 

 

 

photo_2016-07-20_13-35-27photo_2016-07-20_13-34-51

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Людмила Рудкевич