fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-07-2010 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

Вибори мера Києва… Відбулись!

4 липня громадяни Студреспубліки-2010 – Київ обрали нового Студентського мера столиці.

Регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка» у Києві зібрав понад чотири сотні активних студентів із вишів Києва та Київської області. Даний захід проведено за сприяння Головного управління у справах сімї та молоді та Головного управління фізкультури і спорту КМДА.

На церемонії офіційного відкриття Київської Студреспубліки взяли участь люди, які багато зробили для розвитку явища «Студентської республіки» — Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов і заступник Міністра парці та соціальної політики України, перший голова НДЛМ Костянтин Ващенко і голова правління Українського фонду миру Людмила Супрун. Після них слова мав в.о. директора департаменту сприяння соціальному становленню та розвитку молоді Мінсім’ямолодьспорту Ігор Хохич, який зачитав привітання з нагоди відкриття заходу від Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Равіля Сафіулліна, а також вручив почесну грамоту Мінсім’ямолодьспорту співголові оргкомітету Київського етапу «Студентської республіки-2010» Руслану Хасанову.

Також під час відкриття виступили голова Міжнародного оргкомітету Студреспубліки-2010 Павло Вікнянський і начальник Головного управління фізкультури і спорту КМДА Володимир Філіппов. Вікнянський запросив усіх на серпневий фінал Студреспубліки-2010 до Криму і побажав киянам перемоги.

Під час стратегічної гри було сформовано парламент (30 осіб) на чолі зі студмером Києва-2009 Сперчун Надією, зареєстровано дві потужні партії: SOS та «Воля народу». В результаті таємного прозорого голосування перемогу здобула партія «Воля народу», отримавши 70% голосів.

Кульмінацією гри стали вибори Студентського мера. Ним став студент Київського медичного університету Української асоціації народної медицини — Прожейко Сергій (до речі, володар всеукраїнського титулу «Містер Студреспубліки-2007»), який впевнено крокував до поставленої цілі і в результаті невтомної праці таки здобув перемогу! До Студентського магістрату увійшли: Анікієв Богдан — НУХТ, Міщук Анна — КНУ ім.Шевченка, Гончар Альона — НПУ ім. Драгоманова, Сорокін Антон — НАУ, Балакін Сергій — НАУ, П’ятенко Сергій — НУБІП, Деркач Мар’яна — НУХТ, Кушик Марта — КРОК, Розенкова Аліса — АМУ, Щепетильникова Єлизавета — КРОК. Нагадаємо, що київська влада обіцяла сприяти призначенню Студентського мера Києва радником Київського міського голови або іншого високопосадовця міста, а депутатів Студентського магістрату Києва радниками (консультантами) депутатських комісій Київської міської рад.

Але це ще не все. Окрім політичної гри студенти мали змогу взяти участь у спортивних змаганнях, таких як: футбол, волейбол та теніс. До речі, у рівній боротьбі за перше місце серед футболістів посіла збірна Національного університету харчових технологій, який змагався за перемогу з репортерами та кореспондентами «5 каналу». У жіночому волейболі перше місце взяла збірна НУХТ, а в чоловічому — НУБІП. Щодо тенісу, то картина така: у жіночому тенісі перше місце посіла збірна НУХТ, у чоловічому — НУБІП. 

Але не слід недооцінювати й інші команди. Наприклад, Національний авіаційний університет знається на гуморі краще всіх і посів перше місце у суб-фестивалі КВН, завдячуючи команді «Трігер», на другому місці — команда «Мужицький дощ» (НУХТ), третє — «Креативний позитив» (АМУ).

У суб-фестивалі «Квест» усі три місця розділили між собою збірна команд з НУХТу. З  суб-фестивалем «Мафія» картина трохи інакша: усі три місця взяли команди з Академії муніципального управління. У «Брейн-ринг» перемогла команда з КПІ, друге місце розділили між собою НУХТ та НУБІП, а третє місце дісталось АМУ.

Окремим критерієм визначення переможця було відвідування університету та активна участь у процесі навчання. Так, ректором університету Сергієм Баркаром було визначено найактивніших студентів Студреспубліканського університету. Перше місце посів представник НУХТ, друге — НАУ, третє КНУ ім.Т.Г.Шевченка.

Також слід зупинитись на таких креативних суб-фестах, як «Перша леді» та «Містер Студреспубліки». За результатами роботи вельмишановного журі «Першою Леді-2010» стала студентка Інституту журналістики КНУ ім.Т.Г.Шевченка Безроденко Альбіна. «Містером Студреспубліки» став член команди «Поигравшие» від НУХТу — Бондаренко Іван. Переможці конкурсу краси отримали путівку «Австрійські канікули» від спонсору — ресторану «Формула суші», а також футболку з українською вишивкою, півгодини у SPA салоні та м’яку іграшку.


Вітання з проведенням київського ергіонального етапу Студреспубліки Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Равіля Сафіулліна
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської Студреспубліки