fbpx
 
 
Кушик Марта Володимирівна
 Народилась 19 лютого 1991 року в місті Києві.

У 1997 році була зарахована до 1-го класу загальноосвітньої середньої школи № 248. У 2001 році перевелась до спеціалізованої школи № 246 із англійським нахилом . У 2006 року поступила до Коледжу економіки, права та інформаційних технологій. У 2009 році закінчила його з червоним дипломом за спеціальністю «Фінансист», у цьому ж році поступила на 3 курс до Університету «КРОК» у м. Києві на спеціальність «Фінанси та кредит», де навчаюсь по сьогоднішній день. Беру участь в олімпіадах і наукових конференціях, активну участь в організації та управлінні університетом, більшу частину вільного часу приділяю студентському самоврядуванні університету та країни.

Громадська діяльність:

2006 – 2009рр. — голова студентської ради Коледжу економіки, права та інформаційних технологій

2009р. — координатор економічної гри Студреспубліки міста Києва (регіональний етап)

2009р. — голова студентської ради Університету «КРОК»

2010р. – за результатами Київського міського етапу Студреспубліки стала депутатом Студентського магістрату м. Києва

Нагороджена почесною грамотою від Шевченківського державної районної адміністрації м. Києва за активну участь та вагомий внесок в розвиток самоврядування.

Під час фіналу «Студентської республіки-2010» в Криму увійшла до Студентського парламенту України.

Люблю всій Університет, патріотка своєї країни та своєї справи. Вважаю що треба займатися тим ділом , до якого є хист, великий потенціал та з душею відноситись до нього. Регалії в житті не важливі; важливо словом, а не ділом. І як сказала розумна людина: “ Если нет реальных дел — не спасет PR отдел”.