fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-07-2010 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

«Перша Леді» та «Містер» столиці

Одним з суттєвих плюсів мульти-фестивалю «Студентська республіка» є те, що під час нього кожен може займатись тим, що йому цікаво: одночасно проходять різні заходи і нудьгувати просто грішно. Проте, як всім відомо, одними з найпопулярніших та найяскравіших є конкурси краси «Містер Студреспубліки» та «Перша Леді». Не дивно — насолодитися красою та талантами хлопців та дівчат не захоче хіба що найбільш лінивий або той, хто найбільше заздрить.

Цього року в Києві, як мабуть і в решті регіонів, як завжди було багато бажаючих взяти участь у змаганні. Більший конкурс звісно серед дівчат: хто ж не хоче покрасуватись милим личком та пишними принадами? Проте, хлопці організаторів теж здивували: виявили не аби-яку активність в тому, щоб поборотися за звання найгарнішого, найрозумнішого та найталановитішого «Містера Студреспубліки».

Змагання серед чоловіків розпочались під легкими краплями дощу та серйозним занепокоєнням організаторів 3 липня. Загальна схвильованість була зрозуміла: нікому не хотілося переривати конкурс через можливу непогоду… І наші молитви були почуті! Доща не було, зате була приємна атмосфера: дружня та весела. Учасники здивували всіх образами піонерів, конкурсом талантів та найбільше — виходом у вечірніх костюмах. Таким яскравими, вишуканими та стильними в парку на Студреспубліці їх ніхто не очікував побачити!

Конкурс «Перша Леді» розпочинався в ще гіршій ситуації. Майже весь день була злива. Дівчата не мали змоги ні репетирувати, ні готуватись, ще й перенервувались,б о була висока вірогідність того, що конкурс скасують… Але знову матінка природа пішла на зустріч і організаторам, і красуням! Конкурс розпочався, хоча й дещо з запізненням і сміливо можна сказати, що став найпопулярнішим заходом Республіки. 8 конкурсанток здивували не тільки журі, а й організаторів, які просто не очікували, що дівчата на сцені стануть настільки яскравими та впевненими в собі.

Найбільший ажіотаж викликав, як завжди, конкурс купальників, проте хочеться окремо виділити конкурс талантів (жодна з конкурсанток не представила себе з невигідного боку), а також перший вихід. Перше дефіле взагалі стало найяскравішим та запалило публіку: дівчата вийшли в… мішках, з яких вони власноруч робили сценічні костюми. Впевнена, якби ведучі не попередили одразу, що це лише мішки, одяг дівчат міг цілком бути сприйнятий за колекцію одягу популярного дизайнера!

Під час завершального етапу конкурсу «Перша Леді» було також проведено нагородження переможців всіх суб-фестивалів Республіки.

Наостанок варто зазначити, що заслужену перемогу в цих конкурсах здобули Безроденко Альбіна, студентка Національного університету ім.Т.Г.Шевченка та Бондаренко Іван, студент Національного університету харчових технологій. Вітаємо переможців та зичимо їм успіхів на фінальному  етапі конкурсу!

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександра Гавриленко