fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-07-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Рівне

Цими вихідними рівненська молодь обере собі мера!

Вимоги до оргпроектів (наукових розробок, бізнес- і соціальних ідей) на тему "Новий cтарт. Сценарії майбутнього"З 19 по 22 липня 2015р. у с. Олександрія відбудеться ключова подія літа — Рівненська Студреспубліка-2015. «Створіть «Програму модернізації Рівненщини!», — закликають організатори та запрошують долучитися до Студреспубліки. На вас чекають море драйву, емоцій, справжня дружба, веселі компанії, новий досвід і знання!

Настав час проведення Рівненської Студреспубліки. Цей край славиться своїми республіканськими традиціями, мав своїх депутатів Студентського парламенту України, і не один раз. Найкращі з нових молодих лідерів отримують нову путівку в життя — можуть стати Студентським мером і депутатами Студентського магістрату.

Організатори регіонального етапу мульти-фестивалю «Студентська республіка-2015» повідомляють, що це подія, де ви зможете побудувати своє власне студентське місто, спробувати себе у ролі власника фірми чи компанії, позмагатися у політичній грі, а може навіть станете Студентським мером чи депутатом Студентського магістрату.34

Програма 3-х днів складається з різноманітних суб-фестивалів:
— конкурси краси «Перша Леді» та «Містер Студреспубліки»,
— «Битва кілерів»,
— тренінги, семінари;
— Інтелектуальні ігри: «Що?Де?Коли?»,
— тематичні вечірки та церемонії одруження.

А також:

8LHpwvApHy4«Студреспубліка – це море драйву, емоцій, справжня дружба, веселі компанії, новий досвід і знання! Це вже не перша Студреспубліка, яку ми проводимо на Рівненщині. За ці роки нам вдалося залучити декілька сотень креативних хлопців і дівчат. Тож, не пропусти Рівненську регіональну «Студентську республіку-2015». Створи свою країну мрій», – розповідає організатор мульти-фестивалю у Рівному Олександр Кужель.

Місце проведення: табір «Сигнал», с. Олександрія, Рівненська обл.

Обов’язкова онлайн-реєстрація на сайті Студреспубліки:

Створи країну своїх мрій!

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Рівненської Студреспубліки