fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
10-08-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Як мистецтвом допомогти Україні?

Студреспубліка як майданчик для новаторів/ок дає унікальну можливість ризикнути і на фіналі XXIII Студреспубліки (на тему «Інакша Україна — для Нового світу») створити таке, що ще ніколи ніхто ніде не споглядав. Креативте в арті, дизайні та моді! Звісно, з соціальним навантаженням. Щоб це допомагало Україні й нашим людям! Беріть участь у «Татлін-фесті» й «Екстер-фесті»!

2124 серпня 2021р. у Лазурному, на самому узбережжі Чорного моря, відбудеться фінал Студреспубліки-2021*. Окрім оргдіяльнісної гри, в рамках моделювання життя в унікальній квазідержаві «Студентській республіці» на учасників/ць чекає ціла низка творчих суб-фестів. Як долучитися та детальніше про деякі круті арт-конкурси (зокрема і крутий спецконкурс від БІОКОН) — нижче.

«Татлін-фест»

«Татлін-фест» — суб-фестиваль імені великого українського художника, реформатора мистецтва Володимира Татліна; це подія творчості та натхнення, де креатор(к)и створюватимуть арт прямо на фіналі Студреспубліки. Конкурс проходить у 3-х номінаціях: пленер, графіті та спецконкурс від БІОКОН (із цінними призами). Долучайтеся!

 

 

 

 

 

 

Творіть Інакшу Україну, змінюйте, інноватуйте все: і системною оргдією, і «легким поштовхом крила метелика» — вашою мистецькою дією!

«Екстер-фест»

Суб-фестиваль на фіналі Студреспубліки імені відомої на весь світ української дизайнерки Олександри Екстер — це платформа для творення нового прогресивного дизайну та моди.

«Екстер-фест» має тематику всієї Події Покоління — «Інакша Україна — для Нового світу» і має 2 складові: 1) дизайн одягу та 2) дизайн території, простору, середовища Студреспубліки.

 

 

 

 

 

Долучайтеся до «Татлін-фесту» й «Екстер-фесту»! Проходьте обов’язкову онлайн-реєстрації — або безпосередньо на сайті Студреспубліки, або за допомогою Telegram-боту:

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Деталі — у кураторки «Татлін-фесту» й «Екстер-фесту» Анастасії Бридихіної, 095 1000 435, nasty.bruduhina@gmail.com  

Як проходив «Татлін-фест» на фіналі Студреспубліки-2020 
Як проходив «Екстер-фест» на фіналі Студреспубліки-2020 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анастасія Бридихіна