fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-10-2020 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Із креативом по життю

Дизайн і мода — це мистецтво. Дизайн і мода — це естетика. Дизайн і мода — це дуже просто, але через це і складно. Доведено учасниками/цями «Екстер-фесту», що проходив на фіналі ХХІІ Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості».

«Екстер-фест» сповна вдовольнив творчі бажання учасників/ць фіналу Студреспубліки, яка відбулася 22-25 серпня 2020р. на узбережжі Чорного моря, у Скадовську*. Що ж, поділимося, трішки фантастичними напрацюваннями цього суб-фесту.


Суб-фестиваль імені відомої на весь світ української дизайнерки Олександри Екстер — це платформа для створення нового прогресивного дизайну та моди. Цього року учасники/ці знову проявили таланти наповну, продемонстрували креатив і глубину думки — водночас, намагаючись концептуалізувати такі складні поняття, як поступ, справедливість і надзусилля. Так, завдання було дуже не з простих, але республіканцям усе до снаги!

Учасники/ці, як у командах, так і поодинці, мали можливість облаштувати частину території фіналу Студреспубліки-2020 так, як самі це бачать, зробити круту інсталяцію з речей чи поекспериментувати з оточуючими предметами та надати їм образ теми цьогорічної Студреспубліки.

Переможцем в номінації «Дизайн одягу» став Віталій Гафюк (Чернівецька обл.) — за жовто-блакитну сорочку з символічними плямами крові. А нагороду в номінації «Дизайн простору» виборов його земляк Микола Горюк — знову, як і минулого року, за арт-об’єкт «РАГС», уже традиційно in Chernivtsi Style.

Світ змінюється шаленими темпами, і республіканці завжди «в тємє», що яскраво показують на суб-фестах. Тож, наступного року насипемо ще більше!

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Аналітика гри-2020 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Юлія Чічікалова