fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-08-2020 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Як пришвидшити прогрес за допомогою мистецтва?

Великі ідеї прогресу та справедливості живляться людською енергією, творчістю, мистецтвом. Повсякчас, а в часи суперкризи — поготів. Арт, прогресивні дизайн та мода — це і частина модернізації, і її драйвери. Для того, щоб розібратися у найважливіших питаннях людства і долі окремої людини, щоб уявити кращий, Інакший світ, щоб солідарно будувати його і творити синергію надзусиль — нам допоможуть «Татлін-фест» і «Екстер-фест» на фіналі Студреспубліки-2020. Гоу з нами!

22-25 серпня 2020р. у Скадовську, на самому узбережжі Чорного моря, відбудеться фінал XXII Студреспубліки* на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Окрім оргдіяльнісної гри, в рамках моделювання життя в унікальній квазідержаві «Студентській республіці» на учасників/ць чекає багато творчих суб-фестів. Як стати учасником/цею та які завдання на вас очікуватимуть — деталі в анонсі.

Перетвори мистецтво в об’єктив, а як треба, то і скальпель! Щоби розглядати всі грані життя, щоби малювати або писати, наприклад, фарбою, просто придумувати й творити, мало просто наслідувати чи відображати те, що бачиш. Перш, необхідно розуміти ці речі, апелювати до складних змістів, а значить, перебувати в самій гущі — на фіналі Студреспубліки-2020 це означає бути в самому осередді оргдіяльнісної гри.

«Татлін-фест»

«Татлін-фест»суб-фестиваль імені великого українського художника, реформатора мистецтва Володимира Татліна; це подія творчості та натхнення, де креатор(к)и створюватимуть арт прямо на фіналі Студреспубліки. 

Художнє бачення прогресивного майбутнього, творчий підхід у кожному русі та думці — саме так творили Малевич і Татлін, так творимо ми. Стверджуємо: будь-що може бути предметом, суб’єктом й об’єктом мистецтва!

Конкурс має 2 номінації по тематиці «Надзусилля для прогресу та справедливості»:
I номінація — художнє відображення змістовних подій, які відбуватимуться на фіналі ХХІI Студреспубліки (своєрідний пленер);

II номінація — графіті.

«Екстер-фест»

Суб-фестиваль на фіналі Студреспубліки імені відомої на весь світ української дизайнерки Олександри Екстер — це платформа для створення нового прогресивного дизайну та моди. Поспішай реєструватися!

«Екстер-фест» тематизується по лінії «Надзусилля для прогресу та справедливості» і має 2 складові: 1) дизайн одягу та 2) дизайн території, простору, середовища Студреспубліки.

Долучайтеся до «Татлін-фесту» й «Екстер-фесту». Проходьте обов’язкову онлайнреєстрацію і гоу сміливо змінювати світ з нами!

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Деталі – у кураторки «Татлін-фесту» й «Екстер-фесту» Юлії Чічікалової, 096 543 39 04.

Як проходив «Татлін-фест» на фіналі Студреспубліки-2019
Як проходив «Екстер-фест» на фіналі Студреспубліки-2019




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки