fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-09-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Екстер-фест» – до вершин дизайну

Творчістю оповитий увесь фінал ХХI Студреспубліки. Тут можна було знайти заняття собі до смаку, як то, наприклад, розпізнати «Мафію» серед учасників/ць чи подискутувати на «Дебатах». Але для справжніх цінувальників/ць мистецтва на мульти-фестивалі представлений свіжий формат – розробка дизайну території та дизайну одягу в рамках суб-фестивалю «Екстер-фест».

Навіть найвишуканіші гурман(к)и залишаться вдоволені різноманіттям інтелектуальних, творчих, розважальних та інших активностей на фіналі Студреспубліки-2019, що проходив на самому березі Чорного моря 23-26 серпня 2019р. на тему «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління». Чим же цього року дивував «Екстер-фест» – у тексті далі.

 

 

Учасники/ці, як у командах, так і поодинці, мали можливість облаштувати частину території фіналу Студреспубліки так, як самі це бачать, зробити круту інсталяцію з речей чи поекспериментувати з оточуючими предметами та надати їм дух Студреспубліки.

Магія дизайнерського суб-фесту починається з першої картини, на якій зображена людина, яка тримається за парасольку, яку, наче подихом вітру, відносить все вище і вище. Також розпочинають робити графіті, прикрашати наметове містечко і творити аплікації з… їжі. В якийсь момент в кожному кутку країни «Студентська республіка» неодмінно з’являється щось цікаве, таке, що потребує уваги, і потім усе це зливається, поєднується і видається одним цілим. То все – представлення номінації «Дизайн території» на суб-фестивалі «Екстер-фест».


Розробити крутий стиль одягу зі старих речей і тканини, одягнути в свій «модний лук» моделей і, наче на показі мод, вийти на подіум – то витівки учасників/ць «Екстер-фесту» в номінації «Дизайн одягу».

 

 

 

 

 

 

 

Отримати величезне задоволення і десятки шанувальників/ць, круті подарунки і самореалізацію в мистецтві, шанс змінювати світ на краще, наповнювати його фарбами і шаленим морем позитиву – все це надає суб-фестиваль, названий на честь відомої на весь світ української дизайнерки Олександри Екстер.

Цього року в номінації «Дизайн території» перемогла Чернівецька делегація з арт-об’єктом «Рагс». У номінації «Дизайн одягу» здобула кубок дизайнерка Катерина Маркіна, представниця Кіровоградщини, з її модною колекцією «Весняна королева». А в додатковій номінації «Креативне бачення» відзначився Сергій Савінов (Полтавська обл.) зі своєю інсталяцією «Основа модернізації».


Загалом, було круто й атмосферно, всі суб-фестивалі доповнювали один одного і складали разом велике дружнє ціле, пазл, назва якому фінал Студреспубліки-2019.

Аналітика гри-2019 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Іван Гончаров