fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
09-08-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Модно бути відповідальними

Мода — це не забаганки для багатих, це не лише для т.зв. вершків суспільства, але її можуть творити всі й із будь-чого. Світ змінюється шаленими темпами, модні тенденції цьому підтвердження. Й у тебе є прекрасна нагода бути автором/кою цих модних ідей, як мінімум на фіналі Студреспубліки-2019, узявши участь у суб-фестивалі «Екстер-фест». Прояви свою творчість на повну!

«Екстер-фест» — суб-фестиваль імені відомої на весь світ української дизайнерки Олександри Екстер, платформа для створення нового прогресивного дизайну та моди. Робити Україну й світ найкреативнішими будемо з 23 по 26 серпня 2019р. у Лазурному, під час фіналу ХХI Студреспубліки, тема якого — «Суб’єкт модернізації — відповідальність Покоління».

«Екстер-фест» має 2 складові: дизайн одягу та дизайн території Студреспубліки. Для дизайну одягу потрібно намалювати ескіз образу — і вуаля! Для втілення можна використовувати будь-які тканини, підручні засоби тощо. Головне, щоб лук був стильним і модерновим. Що ж до дизайну території, то для творчості відкриті і сцена з наметовим містечком, і їдальня, і «Піратка», і навіть факультативний майданчик. Для реалізації своїх ідей потрібно просто узгодити ескізи.

 

 

 

 

 

Тема для фантазій: «Модно бути відповідальними».

Запасайся оригінальними та яскравими речами, майструй, твори, фантазуй на фіналі ХХI Студреспубліки, який пройде з 23 до 26 серпня 2019р. на самому узбережжі Чорного моря, тема: «Суб’єкт модернізації — відповідальність Покоління». Реєструйся сам/а й обов’язково клич своїх друзів/подруг:

За детальною інформацією звертайся до куратору мульти-фестивальної частини Олега Слизька, 097 929 81 33, olehslyzko@ukr.net

Як проходив «Екстер-фест» на фіналі Студреспубліки-2018 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки