fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-10-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Екстер-фест»: творимо просунуту моду

Новий суб-фестиваль «Екстер-фест» увінчався успіхом. Ми довели, що мода — це не забаганки для багатіїв, це не лише для т.зв. вершків суспільства, але її можуть творити всі й із будь-чого. Протягом аж 4-х днів, учасники/ці фіналу ХХ ювілейної Студреспубліки декорували її територію з підручних матеріалів, створювали дизайнерський одяг із усього можливого та неможливого.

«Екстер-фест» — суб-фест імені відомої на весь світ української дизайнерки Олександри Екстер, платформа для створення нового прогресивного дизайну та моди, пройшов 24-27 серпня 2018р. на фіналі Студреспубліки-2018 (тема — «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті»). Що напридумували молоді талант(к)и — дивіться та читайте нижче.

Олександра Екстер надихнула розкустістю творчих рішень, яскравістю палітри та неординарності мрій, які можна втілити в реальність. У перший день пройшов збір учасників/ць, роз’яснення особливостей нового суб-фесту, організатори роздали інвентар та елементи майбутнього декору, також відбулася важлива дискусія про доступність/недоступність моди.

Наступні 2 дні учасники/ці працювали над створенням прекрасного та водночас недосяжного. Щоб переконатися, шукайте на фотографіях оригінальні дизайнерські рішення наших учасників/ць.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Екстер-фест» включав у себе 2 номінації: «Найкраще оформлення середовища» та «Кращий дизайнер/ка». Переможницею у 1-й номінації стала Ірина Левкун (Чернівецька обл.), у 2-й кубок дістався Ірині Кузьменко (Полтавська обл.).

Сподіваємось, що дівчата та хлопці на цьому не зупиняться, а через декілька років ми побачимо їх на світових подіумах, із визнаними іменами і просунутою, але доступною модою для всіх.


Аналітика гри-2018
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анастасія Бридихіна