fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-08-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Мир і прогрес дизайнерськими очима — видовище майбутнього

А ти теж знаєш, як зробити мамині старі сукні модними й оригінальними? Чи, може, ти колись розмальовував/ла чудовим фіолетовим фломастером стіни в коридорі? Ну принаймні вирізав/ла візерунки на шторах, бо так красивіше. І якщо мама в дитинстві за такі прояви дизайнерського креативу розпочинала сваритися, то на Студреспубліці ти точно зможеш втілити найоригінальніші ідеї на «Екстер-фесті» — суб-фестивалі дизайну та моди.

«Екстер-фест» – новий суб-фестиваль, названий на честь великої української дизайнерки Олександри Екстер – це платформа для творення авторських дизайнів. Як же зробити Студреспубліку й Україну найкреативнішими зокрема і за допомогою нашого суб-фесту – читайте далі.

Це чарівна можливість створити з простого матеріалу крутий , а головне, прогресивний лук. І це дуже просто. Рецепт створення образу виконає і дитина. Отже, беремо аркуш паперу, створюємо ескіз образу, погоджуємо його у кураторки суб-фесту і втілюємо.

Для твоєї творчості цього року відкриті і сцена з наметовим містечком і навіть факультативний майданчик. Хто знає, можливо, вони будуть оформлені саме за твоїм дизайном. Для того, щоб реалізувати свою ідею, потрібно просто затвердити ескіз і втілити його.

Тема для фантазії: «Прогрес і мир в Україні та на планеті».

Запасайся оригінальними та яскравими речами, майструй, твори, фантазуй на фіналі ХХ ювілейної Студреспубліки, який пройде з 24 до 27 серпня на узбережжі Чорного моря, тема Події Покоління: «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті». Ви ще встигаєте зареєструватися та приєднатися до прогресивних українців:

Деталі — у в.о. кураторки суб-фесту Анастасії Бридихіної, 095 1000 435, nasty.bruduhina@gmail.com
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марія Корабельнікова