fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-10-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Татлін-фест»: як виходити за рамки

На фіналі XXI Міжнародної програми «Студентська республіка» вдруге пройшов «Татлін-фест». Під час цього суб-фесту прогресивна молодь максимально вийшла за рамки і довела, що обєктом живопису може бути будь-що і будь-де, головне, вміло креативити і налаштуватися на якісний результат.

Фінал Студреспубліки, що відбувся на узбережжі Чорного моря в Лазурному 23-26 серпня 2019р., подарував учасникам/цям море емоцій, крутих ідей і можливостей проявити себе не лише в Грі, але й у такій різнобарвній мульти-фестивальній частині. Що ж натворили республіканці у «Татлін-фесті» — нижче.

Учасники/ці експерементували з техніками, матеріалами використовували різні види трафарету, від витинанок до частин тіла живих організмів. Хоча на суб-фестивалі були заявлені основні 2 номінації: пленер і графіті, цього року найсміливіші змогли проявити себе навіть у боді-арті, використовуючи за «матеріал» ноги та спини своїх друзів і подруг.

Окрім того, що «Татлін-фест» несе багато позитиву і дарує гарні враження, подія відбувається в рамках теми Студреспубліки-2019 «Суб’єкт модернізації — відповідальність Покоління», саме тому роботи республіканців демонструють не лише художню майстерність, а й глибоку ідею.

 

Переможцем у номінації «Пленер» став Віталій Гафюк із Буковини з переможною картиною, де зображена людини, що вибирається з багнюки. А у номінації на краще «Графіті» перемогу здобув не один учасник/ця, а ціла делегація, і це знову були представники Чернівецької обл.

Аналітика гри-2019  
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Тетяна Лаговська