fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-10-2020 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Поєднуємо спрагу змін з красою

Щоби розгледіти всі грані життя, щоби малювати або писати фарбою предмети — мало просто наслідувати те, що ти бачиш. Необхідно намагатися зрозуміти світ. Зрозуміти, щоби далі змінити! Мистецтвом як творенням нового життя на фіналі Студреспубліки займалися учасники/ці «Татлін-фесту».

Під час фіналу XXII Студреспубліки, що проходив 22-25 серпня 2020р. на узбережжі Чорного моря, у Скадовську*, на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості», молодi художники/ці з усієї України на суб-фесті імені великого українського художника, реформатора мистецтва Володимира Татліна влаштували свято кольору та створювали неймовiрнi художнi етюди. Читайте подробиці!

Нашi митцi та мисткині знаходили мiсце для творчостi всюди, безперервно, починаючи з самiсiнького вiдкриття й до самого завершення Студреспубліки, а, зокрема, під час «Татлін-фесту» малювали все, що вражало, надихало і проблематизувало — і зображали прогресивний республіканський світ.

 

 

 

 

Потужне мистецтво — здатне надихати, воно дає нам наснагу й енергію для перетворення світу у кращий, прогресивніший. А от солідарне втілення крутих футуристичних образів потребує не просто великих зусиль, а, як показала ОДГ під час фіналу Студреспубліки-2020, справжніх надзусиль. «Татлін-фест» поєднував спрагу змін з правдою і красою! Переможницею в номінації «Пленер» стала Наталія Шевчук (Чернівецька обл.), а в номінації «Графіті» — харків’янка Маргарита Кизим.

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Аналітика гри-2020 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Юлія Чічікалова