fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-06-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Запоріжжя

Студреспубліка супергероїв у Запоріжжі

ПечатьВже завтра, 19 червня 2016р., парк відпочинку «Дубовий Гай» стане місцем зустрічі студентської молоді Запорізької області. Адже там відбудеться головна подія літа – Запорізька Студреспубліка. Тема цього року: «Позитивні сценарії модернізації Запоріжжя: роль громад і молоді».

Чому Студреспубліка головна подія літа? Що очікує на учасників у Запоріжжі? Які сюрпризи для вас готує команда організаторів? Про це ви дізнаєтеся лише з цього анонсу.

Як і щороку організатори Запорізької Студреспубліки готують для студентів і молоді регіону найінтелектуальнішу, найкращу та саму запальну події літа. На вас очікуватиме насичений день, який складатиметься з оргдіяльнісної гри на тему: «Позитивні сценарії модернізації Запоріжжя: роль громад і молоді», традиційних суб-фестивалів та особливих конкурсів від організаторів (про які ви дізнаєтеся вже під час самої події).

Прогресивна і думаюча молодь матиме змогу проявити себе та розробити позитивний план модернізації для Запорізького регіону. Активні республіканці зможуть позмагатися у силі, спритності, хитрощах і креативності під час «Квест-фестивалю», «Студентської Мафії», «Фото-конкурсу», «Нічної туси» та багатьох інших активностях.

Для цього вам необхідно лише пройти онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки:

… ну, і, звісно, з позитивним настроєм, налаштуванням на плідну роботу та неймовірний відпочинок прийти завтра на Запорізьку Студреспубліку. Чекаємо на тебе з 10.00!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Запорізької Студреспубліки