fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-08-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Рівне

Рівненська Студреспубліка знову буде дивувати

SR-2017-ava3-5 серпня 2017р. у заміському клубі Beermudy club у с. Ходоси Рівненського р-ну відбудеться Рівненський етап Студреспубліки-2017. Цьогорічна тема є дуже важливою для майбутнього країни та молоді: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації Рівненщини». Приєднуйтеся і ви до команди реформаторів і запропонуйте своє бачення розвитку рідного регіону.

Нарешті Рівненщина дочекалася головної літньої події. Регіональна Студреспубліка обіцяє зібрати найбільш активних і небайдужих студентів регіону для напрацювання змін і нових проектів для втілення на малій батьківщині. Долучайтеся і ви. Як це зробити — читай далі.

На вас чекають три дні інтелектуально насичених подій, а саме ОДГ-подібна гра, в кінці якої відбудуться вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату. Саме вони будуть представляти наш край на фіналі Студреспубліки, що пройде 24-27 серпня на березі Чорного моря, під Очаковом.

Окрім цього відбуватимуться цікаві та насичені суб-фестивалі: «Студентська Мафія», «Що? Де? Коли?», «Нічна туса».

Щоб стати учасником цих неймовірних активностей і можливо головним студентським переможцем у рідному регіоні, поспішайте пройти онлайн-реєстрацію та налаштуйся на три доби нон-стоп роботи.

З додаткових питань щодо участі звертатися до регіонального координатора Рівненської Студреспубліки Олексія Китюшка, 067 787 07 27.

Поспішайте і тоді саме ви зміните на краще Рівненщину!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Рівненської Студреспубліки