fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-07-2020 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Одна людина не впорається – потрібен цілий суб’єкт модернізації!

Тут збуваються заповітні мрії!
Тут починається завтрашній день!

Чого тільки на Полтавщині й Україні не розпочинали!.. Проте, люди не живуть, а вже просто виживають, економіка вмирає, війна не закінчується, так і до кінця нашої держави недалеко. Історичний аналіз і республіканський досвід чітко показують, що зупинити крах можливо! Але для цього мало бажання – потрібні справжні, важкі НАДЗУСИЛЛЯ. Саме тому, з 31 липня по 2 серпня під час Полтавського регіонального етапу ХХІІ Міжнародної програми «Студентська республіка» разом із кращою молоддю й інтелектуал(к)ами Полтавщини й України працюватимемо над темою «Надзусилля для прогресу та справедливості Полтавщини»Долучайтеся!

Які ці надзусилля, щоб перевернути ситуацію й зреалізувати крутий проєкт модернізації?! Хто ж вони ті, кого об’єднує не просто дружба, а одна велика задача – зробити з України передову, надсучасну державу, а Полтавщину – потужним регіоном, де хотілося б проживати людям? Коли і де проходитиме найочікуваніша регіональна подія року – дізнайтеся далі.

З 31 липня по 2 серпня 2020р. на БВ «Сенегал» (с. Нижні Млини, Полтавський р-н) за підтримки Виконавчого комітету Полтавської міської ради та Полтавської облдержадміністрації пройде Полтавський регіональний етап ХХІІ Міжнародної програми «Студентська республіка» на тему: «Надзусилля для прогресу та справедливості Полтавщини»

За ці 22 роки Студреспубліка з 3-денного студентського демократичного навчального табору, який проходив раз на рік, виросла до потужного громадянського руху, що об’єднує молодь, більш досвідчених учасників/ць активу, інтелектуалів/ок й експертів/ок і має на меті виховувати цілі покоління свідомих лідерів/ок для України як повністю суверенної держави, здатних вільно мислити й вести Україну до топ-20 найрозвинутіших країн у світі. Це майданчик відкритого діалогу, глибокої дискусії, випрацювання інавацій й інновацій, надзвичайно цікавих активностей.

У рамках ОДГ в унікальному дискусійно-змагальному форматі ви безпосередньо зможете запропонувати власну позицію, як зробити так, аби ви, всі ми, Студреспубліка у нашому регіоні оформилися у ті суб’єкти, які зможуть модернізувати Полтавщину. Допоможуть у цьому найкращі експерт(к)и, які проводитимуть факультативи – лекції, майстеркласи тощо.

Окрім роботи над альтернативами розвитку нашого регіону, відбудуться вибори Студентського/ї мера/ки та депутатів/ок Студентського магістрату. Головним у цих виборах будуть реальні програми розвитку, а не політиканство і «розводняк», як тому, на жаль, вчить деструктивна українська політична традиція. Перемож(ни)ці виборів пройдуть стажування в органах державної влади і місцевого самоврядування, прогресивних політичних партіях і громадських організаціях.

Паралельно із змістовними факультативами, публічними дискусіями, відбудеться понад 20 суб-фестивалів, а саме: Конкурс краси особистості «Перша Леді», Music LIVE AwardsІнтелектуальні ігри «Що? Де? Коли? по-республіканськи», літературний фест «Леся-фест», хайтекфест «Робо-фест», Кубок КВН, спортивно-журналістський проєкт «Республікада», суб-фест живопису «Татлін-фест», дизайнерський суб-фест «Екстер-фест», «Квест-фест»«Дебати», інтелектуально-психологічна гра «Студентська Мафія»Фестиваль аматорського відео, Фото-конкурс «Спалах емоцій»Містер Студреспубліки, «Нічна туса»«Денна туса», суб-фест «Добрі люде», перегляд фільмів під відкритим небом, змагання зі спортивної риболовлі, різноманітні флешмоби, настільні ігри й ін.

До спільної реалізації програми запрошуються студент(к)и/, молодь, громадські організації, клуби за інтересами, творчі спілки, волонтер(к)и, органи влади, установи й організації, чия діяльність важлива для теми формування майбутнього Полтавщини тощо.

Любо запрошуємо до участі учасників/ць «Студентської республіки» за всі роки! 

Якщо ти бачиш себе в креативній і сміливій команді модернізаторів/ок-рятівників/ць країни, розпочни свій великий шлях із регіональної Студреспубліки-2020. Для цього не проґав, пройди просту онлайн-реєстрацію:

Модернізованій Україні бути! А ми забезпечимо достойне місце в ній і для Полтавщини, бо живемо та працюємо заради цього! До зустрічі на XXII Полтавській Студреспубліці-2020!

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Правила участі
Умови участі

Аватарки й Інструкція зі встановлення аватарок 

За довідками звертатися: менеджерка проєкту Аліна Ярош, Студентська мерка Полтавщини, (066) 41 57 145, sr_poltava@ukr.net.

Студреспубліка відкрита до співпраці зі спонсорами й забезпечує широкий спектр можливостей взаємодії (менеджерка відповідного напрямку – Ірина Домішкевич, (099) 49 91 798).
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Полтавської Студреспубліки